تیتر امروز

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟
به بهانه سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم؛

سومین رئیس مجلس یازدهم؛ جبهه پایداری یا قالیباف؟

سومین دوره انتخاب هیات رئیسه مجلس یازدهم در حالی در چهارم خرداد ۱۴۰۱ برگزار می‌شود که محمدباقر قالیباف با حاشیه‌های زیادی دست به گریبان است و از طرفی رقبای سرسختی، چون جبهه پایداری را پیش رو...
وزیری که در جریان نیست!
اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد

وزیری که در جریان نیست!

اعتراض‌ها به طرح استفاده بهینه از اشیای باستانی و گنج‌ها همچنان ادامه دارد، اما واکنش وزیر میراث فرهنگی به این طرح یک کلام بود:"در جریان نیستم و اطلاع ندارم".

تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱/فیلم و عکس

قرار بوده است که مذاکرات ایران و ۴+۱ ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران برگزار شود، اما با تاخیر آغاز شده است.

کد خبر: ۱۱۵۳۴۴
۱۸:۰۲ - ۰۸ آذر ۱۴۰۰

دیدارنیوز ـ دور جدید گفتگو‌های ایران و گروه ۱+۴ به ریاست علی باقری و انریکه مورا دقایقی قبل در هتل کوبورگ آغاز شده است. قرار بوده است که مذاکرات ایران و ۴+۱ ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران برگزار شود، اما با تاخیر آغاز شده است.

پس از بیش از پنج ماه وقفه در ادامه مذاکرات وین، دور هفتم مذاکرات احیای برجام روز دوشنبه ۸ آذر (۲۹ نوامبر) با حضور هیاتی از ایران به ریاست علی باقری کنی، معاون سیاسی وزیرخارجه ایران برگزار می‌شود. طبق شنیده‌ها مذاکرات حدود ساعت ۱۴ به وقت اروپای غربی، ۱۶:۳۰ به وقت تهران، در هتل پالاس کوبورگ وین آغاز می‌شود. خبرنگاران مختلف نیز چهار ساعت پیش از آغاز مذاکرات مقابل هتل کوبورگ حاضر شدند تا آخرین اخبار و اطلاعات را در این باره بدست بیاورند.

فیلم از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

 

 

عکس‌ها از نشست کمیسیون مشترک برجام در وین

تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱تاخیر در شروع مذاکرات ایران و ۴+۱

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی