تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

هدیه نفیسی که به برنده توپ طلا می‌رسد

علاوه بر توپ طلا، جایزه نفیسی به فرد برگزیده در مراسم امشب توپ طلا اهدا خواهد شد.

کد خبر: ۱۱۵۳۳۲
۲۰:۳۰ - ۰۸ آذر ۱۴۰۰

توپ طلا

دیدارنیوز - امشب بالاخره نام بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۲۱ در مراسمی در فرانسه از سوی فرانس فوتبال اعلام خواهد شد. حالا و به مناسبت برگزاری مراسم امشب توپ طلا در پاریس، نشریه فرانس فوتبال به هر یک از برندگان این جوایز معتبر در سال ۲۰۲۱ در بخش‌های مختلف، یک مدل منحصر به فرد ساعت مچ برند مشهور پورنل که به طور خاص برای این رویداد طراحی و ساخته شده را اهدا خواهد کرد.

این هدیه نفیس از طلای ۲۴ عیار رزگلد ساخته شده و ۴۸ میلیمتر نیز قطر این ساعت مچی است. این اولین بار است که نشریه فرانس فوتبال چنین هدیه نفیسی را برای برندگان در نظر گرفته و احتمالا از سال‌های بعد اسپانسر‌های مختلف رقابت شدیدی برای توافق با این نشریه برای تبدیل شدن به حامی مالی مراسم خواهند داشت.

مائوریتزیو مازوکی، مدیر عامل پورنل در این رابطه گفت: "توپ طلا برای فوتبال مانند جوایز اسکار یا نخل طلا برای سینما است، چیزی مثل دستاورد یا جایزه نهایی. فوتبال محبوب‌ترین ورزش در جهان است و توپ طلا معتبرترین وجه تمایز بین بازیکنان محسوب می‌شود. به این دلیل ما تصمیم گرفته ایم به طور رسمی با رویدادی که چنین جایگاه مهمی در جهان دارد همراه شده و چنین ساعتی را برای برندگان طراحی و اهدا کنیم. "

منبع: ورزش 3
برچسب ها: توپ طلا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر