تیتر امروز

حسین شریعتمداری: فراموش نکنید که با گرگ درنده روبرو هستید

حسین شریعتمداری مدیر روزنامه کیهان درباره مذاکرات ایران در وین توصیه‌هایی به مذاکره کنندگان کرد.

کد خبر: ۱۱۵۲۰۱
۰۹:۴۱ - ۰۷ آذر ۱۴۰۰

حسین شریعتمداری: فراموش نکنید که با گرگ درنده روبرو هستید

دیدارنیوز - حسین شریعتمداری در کیهان نوشت:فردا (۸ آذر ۱۴۰۰) مذاکرات متوقف شده وین درحالی از سر گرفته می‌شود که روز‌های هفتم و هشتم آذرماه به ترتیب با سالگرد ترور و شهادت دو تن از دانشمندان بزرگ هسته‌ای کشورمان، شهید مجید شهریاری و شهید محسن فخری‌زاده همزمان است.

تیم هسته‌ای کشورمان نباید فراموش کند که با چه گرگ‌های درنده‌ای روبه‌روست.

دیروز رابرت مالی، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران از اینکه تیم هسته‌ای کشورمان حاضر به مذاکره جداگانه با تیم هسته‌ای آمریکا نیست، بر آشفته و گفته بود «ما در یک هتل اقامت خواهیم داشت و باید صبر کنیم ببینیم دیگران که با ایران بر سر میز (مذاکره) صحبت می‌کنند چه چیزی (به ما) گزارش می‌دهند. البته نباید این‌گونه باشد، زیرا ما بار‌ها به ایران گفته‌ایم که اگر خواهان حصول نتیجه و رسیدن هرچه سریعتر به نتیجه هستید بهتر است که رو در روی ما بنشینید».

رابرت مالی به‌گونه‌ای تلویحی، خودداری تیم ایران از نشست رو در رو با تیم آمریکا را تحقیر کشورش دانسته و اعلام کرده بود این اقدام ایرانی‌ها، حصول نتیجه را به تاخیر می‌اندازد که باید گفت؛ انتقام خون شهدای بزرگوارمان اگرچه هرگز نباید به فراموشی سپرده شود، ولی ادامه تحقیر آمریکا و مخالفت با نشست رو در رو با تیم هسته‌ای آن کشور، کمترین اقدامی است که از تیم هسته‌ای کشورمان انتظار می‌رود. چگونه می‌توان با قاتلان شهید سلیمانی و ابو مهدی و شهریاری و فخری‌زاده و علی محمدی و احمدی‌روشن و رضائی‌نژاد و ... در دو سوی یک میز به مذاکره نشست؟!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۷
0
0
آهای چوپانیان! به دوازده ماه گله را به چرا نبرید و و خود نیز از خانه به در نشوید، بگذارید مراتع خزان شوند و گوسپندان هلاک و بی بهره! چرا که گرگ در نده به صحراست و ممکن است خدای نا کرده چوپان به خواب شود و نگهبان گله به غفلت! وانگه، وانگه! بره ای گرفتار گرگ لب و لوچه آویزان گردد! پس چوپانیان و گله به مرگ درآیید مبادا، مبادا! شاید بره ای شکار گرگ درنده شود!!! آی مسلوب شود این طرز تفکر و طلایه دارانش!!!
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر