تیتر امروز

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!
چکیده گزارش رییس جمهوری به مردم در برنامه زنده:

رئیسی: انجام خواهد شد؛ آینده روشن است!

رییس جمهوری اسلامی ایران در برنامه زنده نه تحفه و دستاورد مهمی از روسیه به مردم ارائه داد و نه در سیاست‌های داخلی -جز افتخار به کاهش آمار فوتی‌های کرونا- کار انجام شده‌ای را به استودیو خبر آورد....

آنچلوتی بمب‌های تابستانی رئال را لو داد؟

سرمربی ایتالیایی رئال در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت فاش ساخت که فلورنتینو پرز برای تابستان پیش رو برنامه‌های جدی را در نظر دارد.

کد خبر: ۱۱۵۱۸۹
۱۹:۳۰ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

آنچلوتی بمب‌های تابستانی رئال را لو داد؟

دیدارنیوز - کارلو آنچلوتی در دومین مقطع مربیگری خود در رئال مادرید تا به اینجا عملکرد خوبی داشته و توانسته رئال را در لالیگا و لیگ قهرمانان صدرنشین کند. تیم او با نوساناتی اندک ارائه گر بازی‌های هجومی بوده و بعضا حریفانش را گلباران کرده است. هدف کارلتو کسب قهرمانی لالیگا و رسیدن به مراحل پایانی لیگ قهرمانان است. او با رئال دو سال دیگر نیز قرارداد دارد.

کارلتو در مورد بازگشت به رئال به کوریره دلو اسپورت گفت: «پیشنهاد رئال برای من یک سورپرایز ویژه بود هرچند من همواره ارتباطم با رئال را حفظ کرده بودم. اگر به خودم باشد، تمام عمر در رئال می‌مانم چرا که معتقدم جایی بهتر برای زندگی و نیز مربیگری پیدا نخواهم کرد. در مادرید چیزی تغییر نمی‌کند و تنها مربیان هستند که عوض می‌شوند. تیم پزشکی، فیزیوتراپ ها، اعضای کادر تدارکات، خبرنگاران و. همان همیشگی هستند. در رئال توقعات و عظمت باشگاه حتی در دوران پاندمی کرونا نیز تغییر نکرد. یک سال بعد کار بازسازی برنابئو تمام می‌شود و فلورنتینو پرز رئیس باشگاه، برنامه‌هایی جدی برای فصل بعد دارد. جذب همزمان هالند و امباپه؟ بعدا در این رابطه بیشتر حرف خواهیم زد.»

شرایط لیگ اسپانیا: «همه چیز نسبت به قبل برابرتر شده است و شاهد اوج گیری سویا، سوسیداد و حتی رایووایکانو هستیم. دیگر رقابت فقط بین رئال و بارسا و اتلتیکو نیست.»

سری آ ایتالیا: «از نظر من افت یوونتوس طبیعی بود، چون پس از ۹ سال متوالی قهرمانی، در حال بازسازی است. اینتر، میلان و ناپولی امسال مدعی قهرمانی هستند. معتقدم شانس ناپولی با مصدومیت اوسیمن هم کاهش پیدا نخواهد کرد. اسپالتی در ناپولی کار فوق العاده‌ای انجام داده است.»

اظهارنظر لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در مورد اینکه آنچلوتی و رئالی‌ها با صحبت در مورد امباپه به پاریس بی احترامی کرده اند: «در سن و سالی هستم که دوست دارم با همه در صلح و آشتی باشم. شاید مقطعی دیگر بود، جور دیگری واکنش نشان می‌دادم. از ۱۹۷۷ در فوتبالم و در این ۴۶ سال تجربه حضور در ۱۲۰۰ بازی را داشته ام. حسابش از دست در رفته و وقت برای جنگیدن با افراد ندارم. حتی زمانی که پرز مرا سال ۲۰۱۵ اخراج کرد نیز از دست او عصبانی نشدم.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: رئال مادرید
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر