تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

بارسلونا با فران تورس به توافق رسید!

روزنامه مارکا مدعی شد بارسلونا با فران تورس مهاجم منچسترسیتی به توافق رسیده و حالا باید با باشگاه منچسترسیتی برای این انتقال به توافق برسد.

کد خبر: ۱۱۵۱۴۱
۱۰:۲۵ - ۰۶ آذر ۱۴۰۰

بارسلونا با فران تورس به توافق رسید!

دیدارنیوز - به نقل از فرناندو پولو (موندو دپورتیوو)، متئو آلمانی، مدیر ورزشی بارسلونا در شهر منچستر حضور دارد و طی ساعات گذشته با باشگاه منچسترسیتی و شخص فران سوریانو (مدیر اجرایی کنونی منچسترسیتی و مشاور اقتصادی سابق لاپورتا طی دوره نخست ریاست او در بارسلونا) در ارتباط بوده است. به نظر می‌رسد که بارسلونا در مورد جذب فران تورس ۲۱ ساله جدی است، ژاوی او را گزینه‌ای مناسب برای تقویت خط حمله در دو پست وینگر و مهاجم می‌داند.

فران تورس قدردان زحمات پپ گواردیولا و باشگاه منچسترسیتی است، اما دوست دارد به بارسلونا ملحق شود و به پیشنهاد کاتالان‌ها پاسخ منفی نخواهد داد. بارسلونا خوشبین است، چون به نظر می‌آید که گواردیولا نیز برای این انتقال چراغ سبز نشان داده و اگر باشگاه اسپانیایی بتواند از پس سخت‌ترین بخش ماجرا که راضی کردن منچسترسیتی برای مبلغ انتقال است بر بیاید، این انتقال می‌تواند در همان ماه ژانویه نهایی شود. مارکا پا را از این فراتر گذاشته و مدعی شده که بارسلونا پیش از این با فران تورس به توافق شخصی رسیده و به او قول یک نقش مهم در ترکیب را داده است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: فران تورس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر