تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

یک اصولگرا: مسیح علی‌نژاد توضیح دهد در خانه‌ میرداماد چه مفاسدی مرتکب می‌شد

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: خانم مسیح علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه‌ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می‌شد. خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست‌ها مشغول به کار است.

کد خبر: ۱۱۵۱۰۶
۱۱:۵۹ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

یک اصولگرا: مسیح علی‌نژاد توضیح دهد در خانه‌ میرداماد چه مفاسدی مرتکب می‌شد

دیدارنیوز - منصور حقیقت‌پور، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به همکاری‌های شیرین عبادی و مسیح علی‌نژاد با صهیونیست‌ها برای اعمال محدودیت علیه ورزش ایران در میادین بین‌المللی گفت: خانم شیرین عبادی و علینژاد به هیچ وجه دلسوز ملت ایران نیستند و همواره تا توانسته‌اند اقداماتی را علیه ملت ایران صورت داده‌اند.

وی افزود: خانم شیرین عبادی که خود را حامی ملت محروم ایران معرفی می‌کند، در اروپا به سر می‌برد و مشغول لذت بردن است و بعد هم می‌گوید که من طرفدار ملت فقیر و محروم ایرانم.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم اظهار داشت: خانم علی‌نژاد هم در داخل جمهوری اسلامی دارای فساد سیاسی و اخلاقی بود. خانم علینژاد به جای اظهارات و اقداماتش باید توضیح دهد در خانه‌ای که در میرداماد واقع بود چه مفاسد سیاسی و اخلاقی را مرتکب می‌شد.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: خانم علینژاد به واسطه همین مفاسد سیاسی و اخلاقی امروز به عنوان عمله سیاسی، اخلاقی و فرهنگی صهیونیست‌ها مشغول به کار است.

وی افزود: این افراد صلاحیت دفاع از ملت ایران را ندارند، این افراد ابزاری هستند که به موقع از آنها بهره‌برداری‌های مختلف صورت می‌گیرد و فردا روز هم به عنوان یک دستمال کاغذی کثیف به زباله‌دان انداخته می‌شوند.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس نهم با اشاره به تلاش‌های صهیونیست‌ها برای محروم کردن ورزش ایران اظهار داشت: رژیم صهیونیستی با این کارها به خیال خود به دنبال کسب مشروعیت است، اما این رژیم نمی‌داند یک شئ نجس هیچ وقت پاک نمی‌شود. رژیم صهیونیستی یک رژیم نامشروع است و یک زاده نامشروع هیچ وقت طیب و طاهر نمی‌شود الا اینکه بمیرد و در زیر خاک دفن شود.

حقیقت‌پور خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب یک تاریخ مصرف ۲۵ ساله را برای رژیم صهیونیستی اعلام کرده که ۵ سال از آن تاریخ ۲۵ ساله گذشته است و ما تا ۲۰ سال آینده شاهد اسقاط رژیم منحوس صهیونیستی خواهیم بود.

منبع: فارس
برچسب ها: مسیح علینژاد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی : ۰
غیر قابل انتشار : ۰
ناشناس
|
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
|
۱۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۵
0
0
هر وقت زورشن به کسی نمیرسد شروع به تخریب شخصیت و توهین به نوامیس افراد میکنند. چقدر حقیرانه و ذلیلانه
بهروز
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۳:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۹/۰۵
0
0
هرکه خودی نیست فاسد است؟از فردای خود خبر دارید؟
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر