تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

شکایت سیف الاسلام قذافی علیه مخالفت کمیسیون انتخابات لیبی با نامزدی وی

سیف الاسلام قذافی علیه تصمیم کمیسیون انتخابات لیبی درباره مخالفت با نامزدی وی در انتخابات شکایت کرد.

کد خبر: ۱۱۵۰۸۶
۰۹:۳۲ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

شکایت سیف الاسلام قذافی علیه مخالفت کمیسیون انتخابات لیبی با نامزدی وی

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، محمد القلوشی، عضو تیم سیاسی سیف الاسلام قذافی اعلام کرد: تیم حقوقی سیف الاسلام شکایتی را علیه تصمیم کمیسیون انتخابات لیبی درباره مخالفت با نامزدی وی در انتخابات ریاست جمهوری به دادگاه سب‌ها ارائه کردند.

وی گفت: دفاع از سیف الاسلام وظیفه کمیسیون و دستگاه قضایی و وزارت کشور است که باید از کمیته‌های انتخاباتی حمایت کنند. انتخابات باید در مسیر درست پیش برود.

کمیسیون انتخابات لیبی چهارشنبه با نامزدی ۲۵ شخصیت برای انتخابات ریاست جمهوری مخالفت کرد.

کمیسیون انتخابات اعلام کرد که دلیل مخالفت این است که نباید فردی که در پرونده‌هایی جنایی محکوم شده برای ریاست جمهوری نامزد شود.

در همین حال، سیف الاسلام بعد از تصمیم کمیسیون انتخاباتی در پستی در فیسبوک از لیبیایی‌ها خواست به دریافت کارت‌های انتخاباتی خود ادامه بدهند.

وی در پست خود آورده است: "نمی‌دانم شاید خداوند بعد از این کاری کند. برادران و خواهرانم ناراحت نباشید. خداوند با ماست. ما باید به دریافت کارت‌های انتخاباتی ادامه بدهیم. "

منبع: ایسنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر