تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

حرکت جالب تیم سامان قدوس برای صرفه‌جویی

اشگاه برنتفورد اعلام کرد بر خلاف سنت سال‌های اخیر فوتبال اروپا، طراحی جدیدی برای لباس نخست فصل آینده نخواهند داشت:

کد خبر: ۱۱۵۰۷۳
۰۸:۵۰ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

حرکت جالب تیم سامان قدوس برای صرفه‌جویی

دیدارنیوز - باشگاه برنتفورد که در فصل جاری برای نخستین بار به لیگ برتر راه یافت اعلام کرد بر خلاف سنت سال‌های اخیر فوتبال اروپا، طراحی جدیدی برای لباس نخست فصل آینده نخواهند داشت:

هواداران به ما اعلام کردند که برای صرفه‌جویی بیشتر دوست دارند تا فصل آینده نیز با همین لباس به میدان برویم. با توجه به اینکه پس از صعود به لیگ برتر، درآمدی که از حق پخش و اسپانسر‌های مالی دریافت کردیم فراتر از حد تصور بود و ما را از درآمد حاصل از خرده‌فروشی‌ها بی‌نیاز کرد، حالا زمان مناسبی است تا اتفاق جدیدی را تجربه کنیم. از آنجایی که می‌دانیم برخی از هواداران دوست دارند هر سال لباس‌های جدیدی را داشته باشند، برای فصل آینده طراحی‌های جدیدی برای لباس دوم و سوم باشگاه خواهیم داشت، اما لباس نخست تغییری نخواهد کرد.

برنتفورد در نخستین بازی خود در لیگ برتر موفق شد در دیدار خانگی مقابل آرسنال به پیروزی برسد تا شروعی رویایی را در سطح نخست فوتبال انگلیس داشته باشد. زنبور‌ها در حال حاضر در رده چهاردهم لیگ برتر به سر می‌برند.

برچسب ها: برنتفورد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر