تیتر امروز

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و
گزارش دیدار از بی‌تفاوتی دولت به واقعیت آموزش همگانی

سیر صعودی آمار بازماندگان از تحصیل و "رئیسی" که زیاد نمی‌داند!

از ابراهیم رئیسی گرفته تا وزیر آموزش و پرورش در حالی از دستاورد‌های جدید در آغاز سال تحصیلی با تکیه بر کلمه "ما می‌توانیم" خبر دادند که طبق آمار بیش از ۲۰ درصد دانش آموزان کلاس اولی ثبت نام نکرده‌اند!
نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟
از چشم جهان (۱۱۳)؛ تحلیل رویترز پیرامون عادی سازی روابط اسرائیل-عربستان

نگاه بایدن به منافع اَبَرتوافق؛ با چه هزینه‌ای؟

دولت بایدن بر تلاش خود برای تحقق "معامله بزرگ" در خاورمیانه که شامل عادی‌سازی روابط اسرائیل و عربستان نیز می‌شود، افزوده. واشنگتن معتقد است اگر بتواند موانع مهم را کنار بزند، منافعی مهم کسب خواهد...

حرکت جالب تیم سامان قدوس برای صرفه‌جویی

اشگاه برنتفورد اعلام کرد بر خلاف سنت سال‌های اخیر فوتبال اروپا، طراحی جدیدی برای لباس نخست فصل آینده نخواهند داشت:

کد خبر: ۱۱۵۰۷۳
۰۸:۵۰ - ۰۵ آذر ۱۴۰۰

حرکت جالب تیم سامان قدوس برای صرفه‌جویی

دیدارنیوز - باشگاه برنتفورد که در فصل جاری برای نخستین بار به لیگ برتر راه یافت اعلام کرد بر خلاف سنت سال‌های اخیر فوتبال اروپا، طراحی جدیدی برای لباس نخست فصل آینده نخواهند داشت:

هواداران به ما اعلام کردند که برای صرفه‌جویی بیشتر دوست دارند تا فصل آینده نیز با همین لباس به میدان برویم. با توجه به اینکه پس از صعود به لیگ برتر، درآمدی که از حق پخش و اسپانسر‌های مالی دریافت کردیم فراتر از حد تصور بود و ما را از درآمد حاصل از خرده‌فروشی‌ها بی‌نیاز کرد، حالا زمان مناسبی است تا اتفاق جدیدی را تجربه کنیم. از آنجایی که می‌دانیم برخی از هواداران دوست دارند هر سال لباس‌های جدیدی را داشته باشند، برای فصل آینده طراحی‌های جدیدی برای لباس دوم و سوم باشگاه خواهیم داشت، اما لباس نخست تغییری نخواهد کرد.

برنتفورد در نخستین بازی خود در لیگ برتر موفق شد در دیدار خانگی مقابل آرسنال به پیروزی برسد تا شروعی رویایی را در سطح نخست فوتبال انگلیس داشته باشد. زنبور‌ها در حال حاضر در رده چهاردهم لیگ برتر به سر می‌برند.

برچسب ها: برنتفورد
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی