تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

حسینی: دولت جلوی حقوق‌های نجومی را خواهد گرفت

معاون رییس جمهور در امور مجلس گفت: برای مردم و نیازمندان این قابل پذیرش نیست که حقوق‌های نجومی وجود داشته باشد و دولت برنامه دارد تا جلوی این پرداخت‌های نجومی را بگیرد.

کد خبر: ۱۱۵۰۶۳
۱۴:۵۱ - ۰۴ آذر ۱۴۰۰

حسینی: دولت جلوی حقوق‌های نجومی را خواهد گرفت

 

دیدارنیوز: به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس رییس‌جمهوری، سید محمد حسینی در مراسم یادبود شهدای بسیج شرکت کارخانجات تولیدی دارو، ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: نیرو‌های بسیجی در دوران دفاع مقدس مقتدرانه در مقابل دشمن ایستادند و بر عهد و پیمان خود وفادار بودند.  
عضو هیات علمی دانشگاه تهران تاکید کرد: اینکه تاکید می‌شود گرامیداشت یاد شهدا کمتر از شهادت نیست به خاطر این است که به یاد بیاوریم شهدا که بودند، چه کردند و به چه جایگاه رفیعی رسیدند و ما هم این راه را ادامه بدهیم و فردای قیامت در مقابل شهدا شرمنده نشویم.
معاون امور مجلس رییس جمهوری  بیان کرد: امروز اگر روحیه‌ای که در دوران دفاع مقدس وجود داشت را داشته باشیم هیچ وقت به بن بست نخواهیم رسید.
وی ادامه داد: افتخار این است که دغدغه مردم را داشته باشیم و بسیجی اینگونه است و از هر مظلومی در هر نقطه از عالم حمایت می‌کند و امام هم می‌فرمود تا ظلم هست مبارزه هست و تا مبارزه هست ما هستیم.  
حسینی گفت: بسیجی باید بینش و  تحلیل درست و بصیرت داشته باشد. متاسفانه گاهی دیده می‌شود برخی در زمین دشمن بازی می‌کنند و مسائلی را ترویج می‌کنند که معلوم نیست از کجا مدیریت می‌شود، ولی اگر بصیرت وجود داشته باشد فریب نخواهیم خورد.
معاون رئیس جمهور با اشاره به تلاش رئیس جمهور و مسئولان برای خدمت بیشتر گفت: این تلاش موجب شده مردم امیدوار شوند و برای همین برخی دارند تلاش می‌کنند با حاشیه سازی مردم را مایوس کنند.
این استاد دانشگاه اظهار داشت: اگر نقد منصفانه‌ای هم وجود دارد ما باید پذیرا باشیم، رئیس جمهور هم بار‌ها گفته اند از نظرات، نقد‌ها و پیشنهادات برای پیشبرد کار‌ها بهره بگیرید.
حسینی افزود: در تیم اقتصادی هماهنگی بالایی وجود دارد و هر هفته جلسات شورای هماهنگی اقتصادی برگزار می‌شود و کار‌ها دارد به خوبی و با نظم خوب پیش می‌رود و جهت گیری کلی به سمت عدالت است.
وی با اشاره به بحث حقوق‌های نجومی، گفت: برای مردم و نیازمندان این قابل پذیرش نیست که چنین حقوق‌هایی وجود داشته باشد و دولت برنامه دارد تا جلوی پرداخت‌های نجومی را بگیرد.
معاون  امور مجلس رییس جمهوری اضافه کرد: باید شفافیت ایجاد شود و به مدیران اختیارات داده شود و براساس اختیارات از آن‌ها کار خواسته شود و دولت دارد برای این مسائل برنامه ریزی می‌کند.
عضو هیئت علمی دانشگاه تهران گفت: در این مدت کوتاه فروش نفت و منابع ارزی بهتر شده و این‌ها نشان می‌دهد می‌توانیم وضعیت موجود را سامان دهیم.
حسینی افزود: برخی شورا‌ها ۱۰ سال بود تشکیل نشده بود و الان آقای رئیسی منظم این جلسات را برگزار می‌کند و مدیران را بازخواست می‌کند تا مسایل پیگیری شود.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: بحث ساخت ۴ میلیون مسکن پیگیری شده و این مساله ضمن اینکه موجب حل مشکل مسکن مردم می‌شود باعث اشتغال و رونق تولید خواهد شد.

برچسب ها: دولت سیزدهم
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر