تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

گل‌گهر صفر ـ استقلال صفر؛ یکنواخت و خسته کننده!

بازی‌های هفته ششم لیگ برتر ایران با انجام ۸ بازی، امروز برگزار خواهد شد و استقلل در سیرجان میهمان گل‌گهر است، دیداری که از همان ابتدا با حاشیه آغاز شد.

کد خبر: ۱۱۵۰۴۷
۱۷:۰۰ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

گزارش زنده: گل‌گهر صفر ـ استقلال صفر

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: در یکی از دیدار‌های حساس هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال در استادیوم شهید قاسم سلیمانی سیرجان مهمان گل گهر است. آبی پوشان پس از ۳ پیروزی متوالی در لیگ جدید، در دو بازی قبلی با نتیجه تساوی متوقف شده اند و همین لغزش سبب شد تا صدر جدول برای آن‌ها از دست برود.

فرهاد مجیدی در تقابل دیگری با امیر قلعه نویی، به دنبال پنجمین پیروزی متوالی خود برابر مربی سابق خودش است. فرهاد پیش از این در زمان حضور قلعه نویی در سپاهان و فصل قبل با گل گهر، در ۴ بازی متوالی مچ ژنرال را خواباند و حالا از انگیزه‌های زیادی برای پیروزی و رسیدن به صدر برخوردار است. البته ساعتی پیش از این بازی به او اعلام شد که نمی‌تواند از خارجی هایش استفاده کند و این مسئله سبب از دست رفتن تمرکز آبی‌ها شده است.
پیش از آغاز بازی به فرهاد مجیدی اعلام شد که رودی ژستد و کوین یامگا مجوز بازی کردن ندارند. همین مسئله باعث تنش زیادی بین کادر فنی استقلال با ناظر بازی و ناظر داوری شد. مجیدی با عصبانیت و به حالت کنایه به ناظران بازی اعلام کرد تیم من را به هم ریختید، بهتر است بازی را 3 بر صفر اعلام کنید!
در سمت مقابل نیز گل گهر قرار دارد. شاگردان قلعه نویی فصل را نسبتا خوب آغاز کرده اند و اکنون شانس این را دارند تا با پیروزی در این دیدار خانگی، به رتبه دوم جدول رده بندی صعود کنند. قلعه نویی بیش از ۳ سال است که برابر استقلال طعم پیروزی را نچشیده و باید دید امروز چه نتیجه‌ای حاصل می‌شود.

ترکیب گل گهر: محمد حسین اکبرمنادی، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، مهدی تیکدری، فرشید باقری، میلاد زکی پور، سعید صادقی، مسیح زاهدی، محمد رضا خانزاده، امین پورعلی و اریک بایناما

ترکیب استقلال: علیرضا رضایی، سیاوش یزدانی، محمد دانشگر، عارف آقاسی، مهدی مهدی پور، آرش رضاوند، وریا غفوری، متین کریم زاده، سعید مهری، امین قاسمی نژاد و محمدرضا آزادی

دقیقه 40: بالاخره نخستین موقعیت جدی بازی در نیمه اول برای استقلال به دست آمد. شلیک راه دور و دیدنی محمدرضا آزادی به شکل خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

بازی در نیمه نخست چندان جذابیت و تحرکی نداشت و انتظار می رود در نیمه دوم وضعیت بهتری در زمین بازی دیده شود.

نیمه دوم

در نیمه دوم بازی نیز کماکان احتیاط در دو تیم دیده شد و به نظر می‌آید با زدن یک گل اوضاع تغییر کند.

دقیقه 55: بازی همچنان در میانه میدان و با هیجان اندک دنبال می‌شود و هنوز خطر جدی و مهمی روی دروازه‌ها ایجاد نشده است. 

دقیقه 60: تنها موقعیت بازی از نیمه دوم را باز هم آزادی خلق کرد. پاس بلند به عمق دفاع گل‌گهر به او رسید و شوت او را اکبرمنادی با پا بیرون زد.

دقیقه 84: دقایق طولانی است که بازی با کیفیت بسیار کم در جریان است. هر دو تیم بی برنامه به نظر می‌رسند. در این مدت توپ و میدان بیشتر در اختیار استقلال بوده است اما این تیم در خلق موقعیت توانمند عمل نکرده است. 

 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر