تیتر امروز

آمریکا دوست است یا دشمن؟
ترکیه، از فراز گالاتا (۹)

آمریکا دوست است یا دشمن؟

ستون جدید دیدار در حوزه بین‌الملل به نام «ترکیه، از فراز گالاتا» است که تمثیلی است از برج قدیمی گالاتا در استانبول که قرن‌ها دیدبان این کشور بوده و این ستون نیز به نوعی رسانه‌های ترکیه را رصد...
نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست
دیدار از استمرار آلودگی هوا گزارش می‌دهد

نارنجی و قرمز؛ رنگ آب و هوای تهران که به شهردار مربوط نیست

سازمان هواشناسی کشور به دلیل استمرار آلودگی هوا هشدار نارنجی و قرمز صادر می‌کند و محیط زیست دستور ممنوعیت مازوت سوزی و تردد خودرو‌های دودزا، تصمیم‌های مقطعی و ناکارآمد بدون حصول نتیجه.
دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو
گفتگوی هشتم دیدار در برنامه "اصل ۲۷" با یک استاد ارتباطات و جامعه شناس/ بخش دوم

دکتر منتظر قائم: مسئولان می خواهند با حرف هایشان جامعه را بترسانند!/ رسالتی که درست انجام شد+ویدیو

حوادث اخیر بهانه‌ای شد تا دیدار در سلسله گفتگو‌هایی با جامعه شناسان و استادان دانشگاه در قالب برنامه‌ای به نام "اصل ۲۷" این اتفاقات را واکاوی و راه حل‌هایی برای برون رفت از آن بیابد؛ هشتمین میهمان...

قیمت دلار از مرز ۲۹ هزار تومان گذشت

قیمت دلار در بازار تهران امروز روند افزایشی داشت و دقایقی قبل از مرز ۲۹ هزار تومان گذشت. این در حالی است که به دلیل نزدیک بودن مذاکرات وین نگاه بسیاری از فعالان اقتصادی به نتیجه این مذاکرات دوخته شده است.

کد خبر: ۱۱۵۰۳۴
۱۵:۲۱ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

دلار 29 هزار تومانی

دیدارنیوز: قیمت دلار در بازار تهران دقایقی قبل از مرز ۲۹ هزار تومان گذشت. این در حالی است که به دلیل نزدیک بودن مذاکرات وین نگاه فعالان اقتصادی به این مذاکرات دوخته شده است.

امروز از ابتدای روز روند بازار افزایشی بود و به محض اظهار نظر رافائل گروسی رئیس سازمان بین المللی انرژی اتمی مبنی بر بی نتیجه بودن مذاکراتش با مقامات تهران قیمت دلار از مرز ۲۹ هزار تومان گذشت.

بسیاری از ناظران وتحلیلگران مسائل اقتصادی وسیاسی این بالا رفتن مداوم قیمت دلار را نشانه بدبینی بازار و فعالان اقتصادی به نتایج مذاکرات وین می‌دانند.

جدیدترین دور مذاکرات هسته‌ای بین ایران و غرب روز 8 آذرماه در وین برگزار خواهد شد. این نخستین دور مذاکرات در دولت ابراهیم رئیسی است و ترکیب تیم مذاکره کننده ایران تغییر کرده است و علی باقری کنی ریاست هیئت مذاکره کننده ایران را بر عهده دارد. 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی