تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

مقتدی صدر: مخالفان نتایج انتخابات از کشمکش سیاسی پرهیز کنند

رهبر جریان صدر عراق در سخنانی معترضان به نتایج انتخابات را به پرهیز از هرگونه کشمکش سیاسی فراخواند.

کد خبر: ۱۱۴۹۷۶
۰۹:۳۸ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

مقتدی صدر: مخالفان نتایج انتخابات از کشمکش سیاسی پرهیز کنند

دیدارنیوز - به نقل از شفق نیوز، مقتدی صدر در سخنانی از اظهارات جنین هنیس پلاسخارت، رئیس هیئت نمایندگی سازمان ملل در عراق (یونامی) درباره نتایج انتخابات پارلمانی دهم اکتبر این کشور استقبال کرد.

وی در این باره گفت: اظهارات جدید سازمان ملل درباره انتخابات عراق "امید بخش" است و ما به پیروی از آن‌ها و دوری و پرهیز از کشمکش‌های سیاسی، خشونت و برهم زدن امنیت کشور توصیه می‌کنیم.

مقتدی صدر تاکید کرد:" این یک فرصت جدید برای مخالفان نتایج انتخابات است تا با خودشان فکر کنند و به نتایج انتخابات اذعان کنند؛ نه تنها برای منافع سیاسی بلکه به خاطر ملت عراق که چشم انتظار یک دولت اکثریت ملی هستند تا برای عراق و عراقی‌ها امنیت، حاکمیت، ثبات و آبادسازی را به ارمغان بیاورد. "

وی ادامه داد: مهمترین نکته اظهارات پلاسخارت این بود که دلیلی مبنی بر تقلب در انتخابات وجود ندارد و وی بر عدم تاخیر در اعلام نتایج تاکید کرد؛ بنابراین دادگاه فدرال باید با جدیت و بی‌طرفی روی این مسئله کار کند، با اعتراض‌ها به شکل حرفه‌ای برخورد کند و تسلیم فشار‌های سیاسی نشود.

منبع: ایسنا
برچسب ها: مقتدی صدر
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر