تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

ژاوی: نه تنها در مونیخ در هر زمینی به دنبال پیروزی هستیم

ژاوی سرمربی بارسلونا بعد از توقف برابر بنفیکا می‌گوید ما بارسلوناییم و نه تنها در مونیخ که در هر زمینی برای برد بازی خواهیم کرد.

کد خبر: ۱۱۴۹۶۹
۰۹:۰۲ - ۰۳ آذر ۱۴۰۰

ژاوی: نه تنها در مونیخ در هر زمینی به دنبال پیروزی هستیم

دیدارنیوز - ژاوی در دومین تجربه حضور روی نیمکت بارسلونا برابر بنفیکا متوقف شد. بازی در نوکمپ برگزار می‌شد و آبی اناری‌ها برای قطعی کردن صعود به دور بعد لیگ قهرمانان باید پیروز می‌شدند، اما نتیجه نهایی تساوی بود تا اکنون بارسا برای صعود مجبور به شکست دادن بایرن در آلیانس آرنا باشد.

شکست یا تساوی بارسا و برتری بنفیکا منجر به حذف بلوگرانا خواهد شد.

ژاوی در پایان بازی گفت: «معتقدم خیلی برتر از حریف بودیم و به دنبال پیروزی بودیم، ولی متاسفانه در زدن ضربات آخر موفق کار نکردیم. اگر یک گل می‌زدیم، بازی خوب مان کامل می‌شد. مثبت اندیشم و یک بازی در مونیخ داریم که باید پیروز شویم و برای این هدف نیز به میدان می‌رویم.»

ضعف گلزنی: «خوب بودیم و این همان بارسای مورد انتظار است. بازیکنان به تدریج با ایده هایم وفق پیدا می‌کنند و امشب فقط گل نزدیم. در دو بازی اخیر یک گل از روی نقطه پنالتی زده ایم و قطعا باید در این زمینه بهتر شویم.»

دمبله: «با ورود او روند بازی به سود ما تغییر کرد و خطرناک‌تر شدیم. موقعیت‌های زیادی خلق کرد و توانست تفاوت‌ها را رقم بزند. گل نزدیم، ولی شایسته برد بودیم. فوتبال همین است و گاهی توپ‌ها وارد دروازه نمی‌شوند.»

بازی سرنوشت ساز مونیخ: «ما بارسلوناییم و نه تنها در مونیخ که در هر زمینی برای برد بازی خواهیم کرد. باید با همین جدیت و تعهد امشب بازی کنیم. مساوی کردیم، ولی خیلی خوب بودیم. از تیم راضی هستم و بازی‌ای که انتظار داشتم را انجام دادیم.»

منبع: ایسنا
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر