تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

یک نام عجیب در لیست گزینه های جانشینی سولسشر

از استیو بروس به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری موقت منچستر یونایتد نام برده می‌شود.

کد خبر: ۱۱۴۹۴۶
۱۶:۳۶ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

یک نام عجیب در لیست گزینه های جانشینی سولسشر

دیدارنیوز - نهایتا چند نتیجه ضعیف و کابوس وار کار دست اوله گنار سولسشر داد و سرمربی نروژی یک روز بعد از شکست ۴-۱ منچستریونایتد برابر واتفورد پایین جدولی از هدایت شیاطین سرخ برکنار شد؛ موضوعی که باعث شده گمانه زنی‌ها در مورد آینده نیمکت یونایتد را به اوج خود برسد.

در حال حاضر گفته شده که مایکل کریک به شکل موقت هدایت منچستریونایتد را بر عهده خواهد داشت، اما مشخص نیست که این موضوع تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. با این حال این طور به نظر می‌آید که سران یونایتد دو ایده در سر دارند. یا اینکه یک مربی صاحب نام را به اولدترافورد بیاورند که در این مقطع کار بسیار دشواری به نظر می‌رسد. گزینه دوم نیز حضور یک مربی موقت تا پایان فصل روی نیمکت این تیم محسوب می‌شود که در حال حاضر این محتمل‌تر به نظر می‌رسد.

در واقع گزارش‌ها حاکی از آن است که مائوریسیو پوچتینو اصلی‌ترین گزینه هدایت منچستریونایتد محسوب می‌شود، اما حضور سرمربی آرژانتینی احتمالاً در پایان فصل میسر خواهد بود؛ در همین راستا رسانه‌های انگلیسی گزارش داده‌اند که یونایتد فعلاً به دنبال یک مربی موقت است و حالا یک نام عجیب در میان گزینه‌های آن‌ها مشاهده می‌شود. استیو بروس که چندی پیش از هدایت نیوکاسل برکنار شد به گزینه هدایت موقت یونایتد تبدیل شده و اصلا بعید نیست تا پایان فصل هدایت شیاطین سرخ را بر عهده بگیرد.

منبع: ورزش 3
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر