تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

زیدآبادی: شانس موفقیت مذاکرات وین بالای ۵۰ درصد است

احمد زیدآبادی، روزنامه‌نگار سابق و فعال سیاسی در یادداشتی نوشته است که شانس موفقیت مذاکرات وین بالای ۵۰ درصد است بدین معنا که احتمال دستیابی به توافق بیش از شکست مذاکرات است گو اینکه در مورد موفقیت قطعی مذاکرات هم نمی‌توان مطمئن بود.

کد خبر: ۱۱۴۹۳۴
۱۵:۱۶ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

زیدآبادی: شانس موفقیت مذاکرات وین بالای ۵۰ درصد است

دیدارنیوز ـ بسیاری از تحلیل‌گران بین‌المللی شانس احیای برجام در مذاکرات وین را کم یا بسیار کم ارزیابی می‌کنند. به نظرم آن‌ها در ارزیابی بدبینانۀ خود اغراق می‌کنند، دلیلش هم عمدتاً این است که اظهارنظر‌های مقام‌های جدید وزارت خارجۀ جمهوری اسلامی را درست نمی‌فهمند یا اساساً بد می‌فهمند.

به نظر من شانس موفقیت مذاکرات وین بالای ۵۰ درصد است بدین معنا که احتمال دستیابی به توافق بیش از شکست مذاکرات است گو اینکه در مورد موفقیت قطعی مذاکرات هم نمی‌توان مطمئن بود.

8 آذر ماه مذاکرات جدیدی با حضور نمایندگان دولت سیزدهم در وین آغاز می شود. 

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر