تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

شبکه روشنایی ۶۷ روستای کلانشهر اهواز بهینه‌سازی شد

سرپرست شرکت توزیع نیروی اهوازگفت : شبکه روشنایی ۶۷ روستا در کلانشهر اهواز به منظور افزایش رضایتمندی و کمک به ارتقای امنیت عمومی بهینه‌سازی شد.

کد خبر: ۱۱۴۹۲۹
۱۴:۴۱ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

شبکه روشنایی ۶۷ روستای کلانشهر اهواز بهینه‌سازی شد

 دیدارنیوز خوزستان:مهرداد فارسی‌مدان روز سه‌شنبه با اشاره به نصب یک هزارو ۱۰۰ چراغ روشنایی در این روستاها، بیان کرد: بهینه سازی شبکه روشنایی معابر در ۶۷ روستای مسیر جنوب و جنوب شرق اهواز شامل قلعه چنان، ابودیس، ام البنین، بوهور، حاج مزید، مظفریه، کوی امام حسین(ع) خسراوید، خویسه ۲، سویسه باوی، سویسه صالح، کواتر و... انجام شده است.

وی با بیان اینکه اعتبار اختصاص یافته به این پروژه ۱۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بود،  افزود: این طرح با حضور یکصد نیروی عملیاتی این شرکت در قالب ۲۵ گروه برگزار شد و کلیه تایم سویچ‌ها، استاتر و کابل‌های شبکه روشنایی بررسی و موارد دارای اشکال بطور کامل رفع نقص شد .

سرپرست شرکت توزیع نیروی اهواز با اشاره به اینکه شبکه روشنایی معابر بخش قابل توجهی از مصرف انرژی را به خود اختصاص می‌دهد گفت: با توجه به هزینه بالای تولیدبرق ، شناسایی مجموعه عوامل تاثیرگذار در مصرف و بهره‌مندی از شیوه‌های ‌نوین مدیریت انرژی در طراحی و بازطراحی شبکه‌های روشنایی ضرورت دارد.

شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است.

منبع: ایرنا
برچسب ها: برق خوزستان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر