تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
از ابتدای سال تاکنون؛

بیش از ۶ هزار اشتراک برق در کلانشهر اهواز واگذار شد

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: ۶ هزار و ۱۵۶ فقره اشتراک برق از ابتدای امسال تا پایان آبان به متقاضیان در کلانشهر اهواز واگذار شده است.

کد خبر: ۱۱۴۹۲۸
۱۴:۳۳ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

 

بیش از ۶ هزار اشتراک برق در کلانشهر اهواز واگذار شد دیدارنیوز خوزستان:مهرداد فارسی مدان بیان کرد: ۲۴۵ فقره از این تعداد اشتراک برق روستایی، و پنج هزار و ۹۱۱ فقره اشتراک در حوزه شهری بودند.

وی با اشاره به محدودیت‌ ناشی از کاهش نزولات جوی و به دنبال آن کاهش تولید نیروگاه‌های برقابی گفت: یکی از برنامه هایی که باید همواره موردتوجه قرار گیرد مدیریت مصرف انرژی است که محدود به فصل خاصی از سال نبوده و باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود.

وی ادامه داد:در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان در این مدت تعداد یک هزار و ۵۷۰  دستگاه کنتور دستکاری شده و یا معیوب در اهواز شناسایی و کنتور جدید جایگزین شده است.
شرکت توزیع نیروی برق اهواز دارای ۶۲۰ هزار مشترک با ۱۰ هزار کیلومتر طول خط شبکه است

منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر