تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

مدیرعامل جدید شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران معارفه شد

آیین معارفه مدیرعامل جدید و تکریم سرپرست نفت گاز گچساران با حضور نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و اعضای هیئت مدیره و جمعی از روسا و کارکنان این شرکت برگزار شد.

کد خبر: ۱۱۴۹۱۲
۱۲:۵۳ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

مدیرعامل جدید شركت بهره برداری نفت و گاز گچساران معارفه شد

دیدارنیوز خوزستان:آیین معارفه و تکریم روز یکشنبه سی ام آبان ماه سال ۱۴۰۰ پس از تجدید میثاق مدیر عامل با شهدای والامقام در گلزار شهدا با حضور غلامرضا نورانی نماینده مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب و همراهی دکتر بارانی مدیر منابع انسانی و اعضای هیئت مدیره و جمعی از روسا و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد .
در این معارفه مهندس نورانی ضمن تبریک هفته بسیج و قدردانی از زحمات مهندس احمد پورهادی در زمان تصدی سرپرستی، این شرکت را یکی از مهمترین شرکت های بهره بردار مناطق نفت خیز جنوب برشمرد و اظهار نمود: گستردگی فعالیت این شرکت در چهار استان و خطوط مهم صادراتی نفت و گاز، گچساران را از دیگر شرکت‌های تابع متمایز می کند که امید است با همت و همکاری لازم در این منطقه حساس نفتی بتوانیم با کمک همدیگر این مسئولیت سنگین را به سرمنزل مقصود برسانیم.

در ادامه این آیین، مهرداد کاهکش مدیرعامل جدید نفت و گاز گچساران ضمن خوش آمد گویی و تشکر از حاضرین در جلسه اعلام نمود: امیدوارم با برقراری رابطه صمیمیت و دوستی بتوانیم با همکاری هم برای اهداف سازمان تلاش کنیم.
کاهکش در بخش دیگری از سخنانش مصادف بودن اولین روز کاری خود باهفته بسیج را مبارک دانست و گفت: شروع این مسئولیت با هفته بسیج یادآوری این است که همانند بسیجیان باید تا حد توان برای آبادی و آبادانی و حفظ کشور تلاش کنیم و من امیدوارم که این صنعت با درس‌آموزی انجام وظیفه از یاد و خاطره بسیج و شهدا که همه ما مرهون آنها هستیم ماموریت خود را در سازمان به نحو احسن انجام دهیم.

وی با اشاره به معیار انتخاب در سازمان، نیروی انسانی را بالاترین سرمایه شرکت دانست و گفت: تکریم نیروی انسانی مطابق با اختیارات سازمانی از بزرگترین اهدافم به شمار می رود و شایسته ‌سالاری تنها برپایه دانش علمی ، تعهد کاری ، سابقه کاری و روش‌های خلاقانه مدیریتی و ارایه پیشنهادهای خاص در حوزه کاری افراد خواهد بود.امیدوارم همراه با وجود نیروهای مستعد که تعداد آنها در این شرکت کم نیست بتوانیم در راستای اعتلای شرکت تلاش مضاعف نماییم .

در ادامه این آیین مهندس احمد پورهادی ضمن تبریک به مهندس مهرداد کاهکش و با تشکر از همه کارکنان صنعت نفت گچساران در زمان تصدی سرپرستی این شرکت بیان نمود: با توجه به شناختی که از مدیرعامل جدید دارم و تسلطی که در بخش های عملیات و فنی دارد و پتانسیل و توانمندی که در شرکت گچساران وجود دارد، با تکریم و اخلاق مداری و حفظ احترام به تمامی نیروها و با کمک به همدیگر در راستایی حرکت کنیم که نام نیک از خود به جا بگذاریم و هر فردی که در این راستا عمل کند بدون شک رزومه قابل قبولی خواهد داشت.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر