تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

نتانیاهو: عملکرد سران فعلی اسرائیل در مقابل ایران قاطعانه نبود

نخست‌وزیر سابق اسرائیل از رویکرد سران فعلی این رژیم در قبال ایران به شدت انتقاد کرده و گفت که این رویکردها به اندازه کافی قاطعانه نبوده است.

کد خبر: ۱۱۴۸۹۷
۱۰:۳۹ - ۰۲ آذر ۱۴۰۰

نتانیاهو: عملکرد سران فعلی اسرائیل در مقابل ایران قاطعانه نبود

دیدارنیوز - به نقل از تایمز آو اسرائیل، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر سابق اسرائیل از رویکرد سران فعلی این رژیم در قبال ایران به شدت انتقاد کرده و گفت که این رویکرد‌ها به اندازه کافی قاطعانه نبوده است.

وی همچنین سیاست‌های دولت «نفتالی بنت» نخست‌وزیر فعلی رژیم صهیونیستی در قبال حماس را نیز به چالش کشید.

نتانیاهو اخیرا نیز با انتقاد از بی‌کنشی دولت بنت در قبال تلاش‌های آمریکا برای بازگشت به برجام گفته بود: «وقتی نخست‌وزیر بودم، به آمریکایی‌ها گفتم که هر کاری که لازم باشد برای جلوگیری از انعقاد توافق با ایران انجام می‌دهم. به دلیل تلاش‌های ما، ایالات متحده از برجام خارج شد و با اقدام‌های ما، توانستیم مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای شویم!»

وی افزود: «ایران نقاط ضعف شما را می‌داند... توافق هسته‌ای به ایران صد‌ها بمب می‌دهد که این بمب‌ها ما را هدف حملات خود قرار می‌دهد، ولی دولت ما چه می‌کند؟ بنت تنها سکوت می‌کند و مراقب است که برخلاف تعهد خود نسبت به آمریکا مبنی بر عدم اقدام علیه بازگشت ایران به توافق اقدامی انجام ندهد».

منبع: ایلنا
برچسب ها: نتانیاهو
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر