تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر ادامه دارد

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: امدادرسانی به خانوارهای متاثر از آبگرفتگی بر اثر بارش باران که از روز گذشته آغاز شده از سوی هلال احمر ادامه دارد.

کد خبر: ۱۱۴۸۱۴
۱۱:۲۴ - ۰۱ آذر ۱۴۰۰

امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر ادامه دارد

دیدارنیوز خوزستان: دکتر علی خدادادی دوشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: تا کنون یک هزار و ۵۰۰ پرس غذای گرم در مناطق آسیب دیده از آبگرفتگی در شوشتر با مشارکت اعضای جمعیت هلال احمر و گروه های جهادی بین خانوارهای آسیب دیده توزیع شده است.

وی با بیان اینکه آبگرفتگی در بخشی از شهرک علم الهدی شوشتر فروکش کرده است ادامه داد: توزیع اقلام امدادی بین خانوارهای آسیب دیده از آبگرفتگی همچنان بر اساس نیاز ادامه دارد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر خوزستان بیان کرد: ۲ مرکز اسکان اضطراری نیز در مدارس شهید امیدی در منطقه گلزار و دبیرستان کشاورز در شهرک علم الهدی شوشتر آماده سازی و تجهیز شد که  پذیرش خانوارهای آسیب دیده در این مراکز در حال انجام است.

وی اظهار داشت : مسیر مسدود شده دفع آب های سطحی در این شهرک نیز با همکاری و تلاش تیم های هلال احمر ،تیپ مخصوص ۴۵ تکاور ارتش ،شهرداری ،آبفا و راه و ترابری بازگشایی شد.

بارندگی سیل آسای روز یکشنبه در شوشتر باعث آبگرفتگی اغلب مناطق این شهرستان شده است.
طبق  اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان در شهرستان شوشتر حدود ۴۰ میلیمتر بارندگی ثبت شد.
سامانه بارشی که از روز شنبه وارد خوزستان شد تا روز سه شنبه در این استان فعال است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر