تیتر امروز

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران
به استقبال لیگ بیست و دوم

سایه کوتاه فوتبال حرفه‌ای در ایران

عصر فردا، جمعه بیست و یکم مرداد ۱۴۰۱، بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاهی ایران گشایش می‌یابد تا در سال جام جهانی، چرخ فوتبال ایران به گردش دربیاید.
واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!
دیدار از وضعیت کرونا در ایران گزارش می‌دهد

واردات واکسن در دولت سیزدهم و «۷» بد ُیمن!

افتخار وزیر بهداشت دولت سیزدهم این است که یک تنه واکسن وارد کرده، واکسن‌هایی که اقبال از آن روز به روز کمتر، اما تعداد مرگ‌های کرونایی روز به روز بیشتر می‌شود.

حماس، مجری عملیات قدس را یکی از رهبران این جنبش دانست

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) اعلام کرد، مجری عملیات استشهادی امروز در شهر قدس اشغالی "فادی ابو شخیدم"، از رهبران این جنبش از اردوگاه "شعفاط" بود.

کد خبر: ۱۱۴۷۷۴
۱۵:۵۰ - ۳۰ آبان ۱۴۰۰

حماس، مجری عملیات قدس را یکی از رهبران این جنبش دانست

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، شهید ابو شخیدم در طول زندگی خود در شهر قدس به دعوت و جهاد پرداخت و سرتاسر این شهر و جای جای مسجد الاقصی به آن شهادت می‌دهد. وی امروز پس از نبرد قهرمانانه که در نتیجه آن چند تن از نیرو‌های رژیم صهیونیستی کشته و زخمی شدند، به شهادت رسید.

جنبش حماس تاکید کرد، این عملیات قهرمانانه حامل پیامی به رژیم صهیونیستی برای توقف تجاوز به اراضی و مقدسات فلسطینی است و اقدامات قلدرمآبانه علیه مسجدالاقصی، سلوان و الشیخ جراح بهایی به دنبال خواهد داشت.

در بیانیه مذکور همچنین آمده است، جهاد ملت فلسطین ادامه داشته و تمامی تصمیمات خصمانه‌ای که توسط کشور‌های استعمارگر با هدف تقویت اشغالگری و بی‌توجهی به حقوق تاریخی آن‌ها اتخاذ می‌شود، برایش اهمیتی ندارد.

این جنبش همچنین اعلام کرد، جنایت‌های رژیم اشغالگر بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.

در همین راستا، دفتر اطلاع‌رسانی اسراء اعلام کرد، نیرو‌های رژیم صهیونیستی به مدرسه "الرشیدیه" در شهر قدس اشغالی یورش بردند، مدرسه‌ای که استاد فادی ابو شخیدم، مجری این عملیات در آن مدرسه فعالیت داشت.

در جریان عملیات شهادت طلبانه امروز (یکشنبه) فلسطینیان در بخش قدیمی شهر قدس اشغالی چهار سرباز اسرائیلی زخمی و یکی از آن‌ها کشته شدند.

طبق اعلام رادیو اسرائیلی از ۲ جوان فلسطینی مجری عملیات اولی توسط سربازان رژیم اشغالگر در نزدیکی "باب السلسله" با گلوله به شهادت رسید و دومی که گفته شده قصد چاقو زدن را داشت، از صحنه متواری شد.

در همین رابطه، نیرو‌های پلیس رژیم صهیونیستی امروز شماری از دانشجویان دروس شرعی در مسجدالاقصی را به منظور تحقیق و بازجویی احضار کردند و به مدرسه‌ای در قدس یورش بردند.

شاهدان عینی تاکید کردند، شماری از دانشجویان دروس شرعی در مسجدالاقصی تماس‌هایی از پلیس رژیم اشغالگر دریافت کردند و در جریان آن، آن‌ها برای تحقیق و بازجویی احضار شدند.

منبع: ایسنا
برچسب ها: حماس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی