تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

کدام ارز دیجیتال به کاربران در شبکه‌های اجتماعی پاداش می‌دهد؟

استیم سعی برآن دارد تا بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی که به کاربران خود هیچ پاداشی نمی‌دهند، کارکرد آن‌ها را تغییر داده و به طور مستقیم پاداشی را برای کاربران در نظر گیرد. از این رو، افراد قادر خواهند بود تا مطالب خود را همانند سایر شبکه‌های اجتماعی، در استیم منتشر و در قبال آن پاداش متناسب را دریافت کنند.

کد خبر: ۱۱۴۶۰۰
۱۱:۱۷ - ۲۸ آبان ۱۴۰۰

کدام ارز دیجیتال به کاربران در شبکه‌های اجتماعی پاداش می‌دهد؟

 

 

دیدارنیوز: طی روز‌های اخیر سرمایه‌گذاری در حوزه ارز‌های دیجیتال روند روبه رشدی داشته به گونه‌ای که سهامداران شرکت‌های بزرگ و مطرح به این حوزه ورود کردند و با تدابیر هوشمندانه توانستند سود‌های کلانی را عاید خودشان کنند. در این میان افرادی هم بودند که به دلیل عدم شناخت متحمل ضررو زیان بزرگی شدند. در این گزارش سعی می‌شود یکی دیگر از ارز‌های پرطرفدار را برای علاقمندان معرفی کنیم.

استیم یک ارز دیجیتال است که به منظور قدرت دهی به پلتفرم Steemit، شبکه اجتماعی بر بستر بلاک چین مورد استفاده قرار می‌گیرد که بر اساس محتوا و شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند. این رمز ارز در سال ۲۰۱۶، توسط شرکتی با نام Steemit شروع به فعالیت کرد. استیم به کاربران خود اجازه می‌دهد تا با استفاده از زنجیره بلوکی این پلتفرم، تجربه‌ای جدید از انتشار محتوا و لایک شدن در شبکه‌های اجتماعی را کسب کنند.

به عبارتی، استیم در تلاش است تا بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی که به کاربران خود هیچ پاداشی نمی‌دهند، کارکرد آن‌ها را تغییر داده و به طور مستقیم پاداشی را برای کاربران در نظر گیرد. از این رو، افراد قادر خواهند بود تا مطالب خود را همانند سایر شبکه‌های اجتماعی، در استیم منتشر کرده و در مقابل پاداش متناسب با آن را دریافت کنند.

مکانیزم این پرداخت‌ها نیز به این صورت است که بر اساس میزان استقبال کاربران از محتوا و لایک‌هایی که دریافت می‌کنند، ارز دیجیتال استیم تولید و بین آن‌ها منتشر خواهد شد. این امر که افراد در توسعه و کاربری شبکه مشارکت داشته و در قبال آن پاداش دریافت می‌کنند، منجر به جذب بسیار بالای کاربر شده است و ارزش ارز استیم نیز در نتیجه این استقبال، جهش خواهد یافت.

منبع: اقتصاد24
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر