تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

هریس: صحبتی با بایدن در مورد انتخابات ۲۰۲۴ نشده است

کاملا هریس، معاون رئیس جمهوری آمریکا پس از طفره رفتن در پاسخ به آینده سیاسی بایدن، گفت: هنوز صحبتی درباره حضور دوباره یا عدم حضور بایدن در انتخابات ۲۰۲۴ نشده است.

کد خبر: ۱۱۴۵۹۲
۰۹:۴۳ - ۲۸ آبان ۱۴۰۰

هریس: صحبتی با بایدن در مورد انتخابات ۲۰۲۴ نشده است

 

 

دیدارنیوز: «کاملا هریس»، معاون رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه با شبکه ای.بی.سی نیوز از دادن پاسخ مستقیم درباره آینده سیاسی بایدن با گفتن کلیاتی از امور روزمره در کاخ سفید، طفره رفت.

 «جرج استفانوپلوس» مجری شبکه ای.بی.سی در این مصاحبه از معاون رئیس جمهوری آمریکا پرسید: شما هنوز گفت وگویی با بایدن درباره انتخابات ۲۰۲۴ نکرده اید و هریس در پاسخ گفت: مسلما نه.

هریس اظهار کرد: بیشتر بر مسائل مهم، زیرساخت های کشور، امنیت ملی و دیگر اولویت ها متمرکز هستیم.

میزان محبوبیت جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، به علت اوج گیری نارضایتی شهروندان از چگونگی مبارزه دولت او با بحران همه‌گیری کرونا و روش اداره اقتصاد این کشور، به سطح بی سابقه ای سقوط کرده است.

بر اساس نتایج نظرسنجی دانشگاه کوئینی پیاک، تنها ۳۶ درصد از شهروندان ایالات متحده، عملکرد دولت بایدن را تائید می کنند و در مقابل ۵۳ درصد از پرسش شوندگان، از عملکرد او ناراضی هستند که پائین ترین میزان محبوبیت او در یک نظرسنجی سراسری این کشور است

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر