تیتر امروز

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

پیک ششم از راه رسید؛ امیکرون روی قله

با اینکه آمار فوتی‌های کرونا سیر نزولی دارد و اسم برخی استان‌ها در لیست سیاه کرونا نیست، اما افزایش آمار مبتلایان به امیکرون نشان می‌دهد که وارد یک جنگ دیگر شده ایم؛ یک جنگ تمام عیار با کووید...

تایید یک خبر جنجالى درباره 'پرسپولیس'

بعد از مطرح شدن ماجرای وام ۲۲ میلیارد تومانی پرسپولیس از صندوق کارآفرینی امید، برخی اخبار حکایت از تکذیب شدن این ماجرا داشت، اما باشگاه پرسپولیس رسماً این خبر را تکذیب نکرد.

کد خبر: ۱۱۴۵۵۹
۰۹:۲۸ - ۲۷ آبان ۱۴۰۰

تایید یک خبر جنجالى درباره 'پرسپولیس'

دیدارنیوز ـ دیروز، اما عباس مقتدایی نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با انتشار نامه‌ای که خطاب به وزرای کار و ورزش نوشته این خبر را قطعیت بخشید، در گفتگو با فارس از ارسال نامه‌اش به حجت‌الله عبدالملکی وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی و حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در انتقاد از پرداخت ۲۲ میلیارد تومان از صندوق کارآفرینی امید به باشگاه پرسپولیس بابت پرداخت طلب کالدرون سرمربی سابق تیم فوتبال این باشگاه خبر داد.

در متن این نامه ضمن اشاره به پرداخت پول ویلموتس از طریق شرکت شستا و ورود مجلس به این پرونده آمده: «بر اساس اسناد و اخبار واصله، پرداخت ۲۲۰ میلیارد ریال از صندوق کارآفرینی امید به باشگاه پرسپولیس در آبان‌ماه سال جاری و در زمان استقرار جنابعالی به‌عنوان وزیر، کاملاً مغایر با اساسنامه و رسالت آن صندوق می‌باشد؛ لذا مستدعی است دستور فرمایید با قید فوریت این موضوع بررسی و گزارش جامعی از آن جهت ادامه پیگیری و اقدامات نظارتی برای اینجانب ارسال شود. فوریت در ارسال مورد تأکید است. بدیهی است قبل از طرح هرگونه سؤال نمایندگان از وزرا، شایسته است سؤالات به‌صورت مکتوب مطرح شود و در صورت عدم پاسخگویی، به‌صورت سؤال در کمیسیون و صحن علنی مطرح گردد.»

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر