تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

سیستم جامع آرشیو الكترونیكی اسناد مهندسی ساختار مناطق نفتخیز جنوب راه‌اندازی شد

رئيس مهندسي ساختار و بهره‌وري شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب از راه‌اندازي و بهره برداري فاز نخست "سيستم جامع آرشيو الكترونيكي اسناد مهندسي ساختار" اين شركت خبر داد.

کد خبر: ۱۱۴۵۵۱
۲۱:۱۷ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

سیستم جامع آرشیو الكترونیكی اسناد مهندسی ساختار مناطق نفتخیز جنوب راه‌اندازی شد

دیدارنیوز خوزستان:محمدرضا آبيار با بيان اين مطلب اظهار داشت: اين اداره در راستاي پيوستن به سيستم جامع آرشيو الكترونيكي اسناد شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و با هدف حفظ امنيت اسناد و دسترسي آسان به مدارك فيزيكي كه به نوعي بيانگر وضع موجود و پيشينه پيدايش اين شركت مي‌باشد و همچنين جلوگيري از توسعه بي­رويه فضاي بايگاني و رفع نگراني­ ناشي از احتمال از بين رفتن سوابق اسناد در حوادث غير مترقبه اقدام به تعريف "پروژه‌ مكانيزه نمودن سوابق مستندات مهندسي ساختار" از طريق سيستم جامع آرشيو الكترونيكي اسناد «EDMS» نمود.
 
وي گفت: اين پروژه از دي‌ماه 1399 در دو فاز آغاز به كار كرد كه در فاز اول طي 7 ماه سازماندهي، تصويربرداري و تغذيه اطلاعات مربوط به 20 هزار برگ اسناد تغييرات سازماني شامل نمودارهاي سازماني، تصويب نامه، شرح وظايف و اسناد مرتبط با آنها در سامانه مذكور انجام شد.
 
آبيار ادامه داد: در فاز دوم نيز سازماندهي، تصويربرداري و تغذيه بخش ديگري از اطلاعات مربوط به حدود  11 هزار پرونده­ سمت سازماني كارمندي جاري و سوابق سمت‌هاي حذف شده در 10 سال اخير تا شهريور ماه سال آينده انجام خواهد شد.
 
رئيس مهندسي ساختار و بهره‌وري شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب در ادامه از همكاري اداره فناوري اطلاعات و ارتباطات در راه‌اندازي اين سامانه قدرداني كرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر