تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

پاشنه آشیل دیاباته در پرونده اختلاف با استقلال

باشگاه استقلال در پرونده شیخ دیاباته توانست مبلغ مدنظر این مهاجم اهل مالی را کاهش دهد.

کد خبر: ۱۱۴۵۲۵
۱۵:۰۱ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

پاشنه آشیل دیاباته در پرونده اختلاف با استقلال

دیدارنیوز - بر خلاف اکثر موارد و شکست‌های تقریبا همیشگی تیم‌های ایرانی در دادگاه‌های بین‌المللی این بار استقلالی‌ها توانستند ادعای خود را در خصوص کاهش مبلغ مورد ادعای طرف مقابل به اثبات برسانند.

رقم مورد ادعای بازیکن مالیایی ۵۳۷ هزار دلار بود، اما دفاعیات بخش حقوقی باشگاه استقلال که توسط امور بین الملل این باشگاه در دو مرحله به فیفا ارسال شد شامل بر اسناد و مستندات پرداختی و جرایم انضباطی از جمله تاخیر و غیبت‌های غیر موجه این بازیکن در تغییر روند پرونده تاثیرگذار بود.

پیش از این در موارد مشابه باشگاه‌های ایرانی به جریمه و کسر بخشی از قرارداد بازیکن یا مربی خارجی استناد می‌کردند، اما معمولا مدارک و مستندات قانونی لازم را در اختیار نداشتند تا جریمه اعمال شده را به صورت قانونی اثبات کنند

در پرونده دیاباته برگ برنده استقلال اثبات قانونی جرایم کسر شده از مبلغ قرارداد این بازیکن در چند مورد و به دلایل انضباطی از جمله غیبت غیر موجه در تمرینات و بدون دریافت موافقت رسمی باشگاه بود که مورد تایید این مهاجم نیز قرار داشته است. به همین دلیل استفاده از این مورد در دفاعیات استقلال منجر به دریافت حکم قابل توجهی شد که بیش از ۳۶۵ هزار دلار از مبلغ مورد ادعای طرف مقابل را کاهش داده و حالا استقلالی‌ها به پرداخت ۱۷۵ هزار دلار محکوم شده‌اند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر