تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

محمد صلاح صاحب بادیگارد شد!

احمد یوسف، خبرنگار مصری، با انتشار تصویری در توییترش مدعی شده که محمد صلاح دو محافظ دارد که همیشه و در تمامی شرایط در هنگام حضور او در اردوی تیم ملی مصر در کنارش هستند.

کد خبر: ۱۱۴۵۰۹
۱۲:۵۴ - ۲۶ آبان ۱۴۰۰

محمد صلاح صاحب بادیگارد شد!

دیدارنیوز - صلاح در سال‌های اخیر عملکرد بسیار درخشانی را در ترکیب لیورپول به نمایش گذاشته و خودش را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان تاریخ این باشگاه و لیگ برتر مطرح کرده است.

درخشش این بازیکن مصری تا جایی پیش رفته که در هفته‌های اخیر از او به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی کسب توپ طلای ۲۰۲۱ نام برده شده و یورگن کلوپ بار‌ها از این موضوع حمایت کرده است.

همین عملکرد قابل توجه باعث شده که صلاح تبدیل به یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازیکنان تاریخ فوتبال قاره آفریقا شود و دردسر‌هایی را نیز در پیش داشته باشد.

احمد یوسف، خبرنگار مصری، که به صورت اختصاصی اخبار تیم ملی و بازیکنان این کشور را پوشش می‌دهد با انتشار تصویری در توییترش مدعی شده که محمد صلاح دو محافظ دارد که همیشه و در تمامی شرایط در هنگام حضور او در اردوی تیم ملی مصر در کنارش هستند.

نکته جالب‌تر اینجاست که مقامات فدراسیون فوتبال مصر برای این که این افراد بتوانند به راحتی وارد ورزشگاه شده و در کنار زمین حضور داشته باشند، برای آن‌ها کارت شناسایی مربوط به اعضای تیم ملی مصر را صادر کرده‌اند.

این خبرنگار مصری در توضیح این خبر اضافه کرد: «دیدار قبلی برابر آنگولا بار‌ها متوقف شد، چون تماشاگران در وسط بازی به سمت زمین هجوم می‌بردند. بازی امروز در قاهره تماشاگر زیادی نداشت و فقط افرادی که دعوتنامه داشتند قادر به حضور در میدان بودند، اما باز هم این محافظان آنجا بودند تا از او در برابر کارکنان ورزشگاه، عکاس‌ها، فیلمبرداران، توپ پرت‌کن‌ها و دیگران محافظت کنند.»

یکی دیگر از کاربران نیز با اشاره به منطقی بودن این رفتار اظهار داشت: «در جریان دیدار برابر کومور، تماشاگران در حالی که شیوع ویروس کرونا به اوج رسیده بود وارد زمین شدند و شروع به در آغوش گرفتن این بازیکن و عکس انداختن با او کردند. همین موضوع باعث شد که لیورپول از محافظان خاصی درخواست کند که مراقبت از امنیت صلاح را برعهده بگیرند.»

منبع: ورزش 3
برچسب ها: محمد صلاح
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر