تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دنی آلوز با یک شماره محبوب به بارسلونا برمی‌گردد

دنی آلوز مدافع برزیلی جدید به بارسلونا، در ترکیب بارسلونا با شماره ۸ که مدت‌ها بر تن اینیستا بود را می‌پوشد.

کد خبر: ۱۱۴۴۲۷
۱۴:۳۹ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

دنی آلوز با یک شماره محبوب به بارسلونا برمی‌گردد

دیدارنیوز - به نقل از اسپورت، بعد از بازگشت ژاوی به بارسلونا در قامت سرمربی، دنی آلوز بازیکن سابق این تیم به عنوان اولین خرید این مربی به نیوکمپ بازگشت تا با تجربه بالای خود به تیم ژاوی کمک کند و از ژانویه می‌تواند برای آبی و اناری‌ها به میدان برود. حال خبر می‌رسد که این بازیکن قرار است در دوره جدید حضورش در بارسلونا با پیراهن شماره ۸ برای آبی و اناری‌ها به میدان برود.

این پنجمین شماره پیراهن آلوز در تمام ادوار حضورش در بارسلونا خواهد بود. آلوز پیش از این با پیراهن‌های شماره ۲۰، ۲، ۲۲ و ۶ برای بارسلونا بازی کرده بود و حالا پیراهن شماره هشتی را بر تن خواهد کرد که تا همین چند سال پیش آندرس اینیستا بر تن می‌کرد و در سال‌های اخیر به آرتور ملو و میرالم پیانیچ تعلق داشت.

این در حالی است که آلوز شماره ۲۲ را به خاطر اریک آبیدال، دوست خوبش در بارسا بر تن کرده بود و شماره ۶ را هم به درخواست ژاوی و هنگام رفتن این بازیکن به قطر بر تن کرده بود، اما حالا شماره ۸ را به این خاطر انتخاب کرده است، چون یکی از معدود شماره‌های در دسترس باشگاه برای فصل جاری بوده که از زمان رفتن پیانیچ به بشیکتاش وارثی نداشته است و حال بر تن مدافع ۳۸ ساله جدید بارسلونا خواهد بود.

منبع: طرفداری
برچسب ها: بارسلونا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر