تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

قرقاش: به دنبال تنش زدایی با ایران هستیم

وزیر مشاور امارات متحده عربی در امور خارجی در یک سخنرانی به مواضع این کشور درباره روابط با ایران پرداخته و گفت امارات به دنبال تنش زدایی با ایران است.

کد خبر: ۱۱۴۳۷۶
۱۰:۰۲ - ۲۵ آبان ۱۴۰۰

قرقاش درباره تنش زدایی با ایران

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری رویترز، یک مقام ارشد امارات متحده عربی گفت، این کشور در حال انجام دادن اقداماتی است تا به عنوان سیاستی در راستای دیپلماسی و دور از هرگونه تقابل، در روابط با ایران تنش زدایی کند.
انور قرقاش، وزیر مشاور امارات در امور خارجی از آن چه رفتار ایران در عراق، سوریه، یمن و لبنان می‌خواند ابراز نگرانی کرد.

او در اجلاس راهبردی ابوظبی گفت: علیرغم این، ما اقداماتی برای تنش زدایی انجام داده ایم، چون تمایلی به تقابل نداریم. تمام منطقه تا دهه‌ها بهای چنین تقابلی را خواهد پرداخت.
او افزود: من در زمینه احتمال موفقیت آمیز بودن این امر واقع بین هستم. روند کندی خواهد بود، اما امیدواریم به مرور زمان بتوانیم باهم اعتماد بیشتری را بین خودمان ایجاد کنیم و به سمت وضعیتی پیش برویم که پایدارتر بوده و منافع دوجانبه در آن وجود داشته باشد.
به گفته قرقاش، امارات متحده عربی در تلاش است با تمامی کشور‌ها روابطی شکل دهد، حتی با آن‌ها که اختلافات جدی دارد.

منبع: ایرنا
برچسب ها: انور قرقاش
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر