تیتر امروز

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۰) + فایل صوتی

ترکیه و امارات اختلافات را کنار می‌گذارند؛ ورق‌های جدید اردوغان در انتخابات ۲۰۲۳!

سالهاست که روابط ترکیه و امارات چندان مساعد نبوده است. با این حال دولت اردوغان حالا سیاست‌هایش را در قبال امارات تغییر داده است. تغییری که به نظر برای هر دو طرف پرسود است!

اختصاص یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی توسعه‌ای بزرگ

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: یکهزار و 750 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت به طرح های صنعتی توسعه ای بزرگ از محل طرح تام تخصیص داده شده است.

کد خبر: ۱۱۴۳۶۰
۲۱:۰۷ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

اختصاص یکهزار و ۷۵۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت به طرح‌های صنعتی توسعه‌ای بزرگ

 دیدارنیوز خوزستان:امیر حسین نظری بیان کرد: همچنین ۱۹۰ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه ثابت برای طرح‌های صنعتی کوچک از محل رونق تولید تخصیص یافته است.

وی گفت: ۹۲۹ مصوبه برای حل مشکلات واحد‌های تولیدی از ابتدای امسال تا کنون در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تصویب شده است که ۵۴۰ مصوبه اجرایی شده است

نظری اظهار داشت: از ابتدای امسال تا کنون در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان پرونده ۸۱۶ واحد تولیدی که دارای مشکل بودند مورد بررسی قرار گرفت که از این تعداد ۲۸۷ پرونده مربوط به کمیته مالی و اعطای تسهیلات، ۲۹۹ مصوبه مربوط به تعیین تکلیف بدهی معوقه بانک ها، ۱۵ مصوبه مربوط به امور مالیاتی، ۲۵ مصوبه تامین اجتماعی، ۱۲۷ مصوبه در بخش تامین انرژی و زیر ساخت و هفت مصوبه محیط زیست بوده است.

وی گفت: با همکاری و هم افزایی اعضای کاگروه، گامی در مسیر رفع مشکلات واحد‌های صنعتی و مانع زدایی را از مسیر تولید برداریم و برای تحقق توصیه‌های رهبر معظم انقلاب اسلامی عملیاتی شوند.

رییس سازمان صمت بیان کرد: ایجاد زمینه برای تولید و اشتغال، محور برنامه‌های دولت برای تحقق اهداف نظام متمرکز است.

نظری ادامه داد: تقسیط مالیات واحد‌های صنعتی بزرگ آسیب دیده از سیل و خشکسالی و صدور کارت بازرگانی برای شرکت گروه ملی فولاد ایران و استمهال بدهی تسهیلات و تامین اجتماعی شرکت کشت و صنعت هفت تپه از جمله کار‌های بزرگ انجام شده در ستاد تسهیل خوزستان است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر