تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

کارآفرینی کلید توسعه منطقه ازاد اروند است

معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند در حاشیه مراسم تقدیر یکی از کارآفرینان برتر و موفق منطقه گفت: کارآفرینی کلید توسعه منطقه است.

کد خبر: ۱۱۴۳۵۷
۱۶:۳۹ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

کارآفرینی کلید توسعه منطقه ازاد اروند است

دیدرنیوز خوزستان: قدرت اله طمیمیان در حاشیه مراسم تقدیر از مدیر موسسه «طراحان لباس نقش تن پوش اروند» بعنوان یکی از کارآفرینان برتر و موفق منطقه که با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مدیران معاونت فرهنگی برگزار شد، اظهار داشت: هفته جهانی کارآفرینی فرصتی است برای پررنگ کردن نقش کارآفرینان در توسعه اقتصادی و اجتماعی منطقه و ترغیب جوانان به گام نهادن در این مسیر.

وی با تأکید بر تقویت و ایجاد بسترهای لازم کارآفرینی بعنوان یک هدف مهم در این معاونت، خاطرنشان کرد: بی تردید هرچقدر حمایت بیشتری از کارآفرینان داشته باشیم، شاهد تحولات و پویایی بیشتری در سطح جامعه خواهیم بود.
طمیمیان تصریح کرد: علاوه بر منفعت اقتصادی؛ خلاقیت، شکوفایی و پویایی از جمله ویژگی های جامعه ای است که کارآفرینان در آن حضور گسترده ای دارند.

قدرت اله طمیمیان در خصوص معرفی موسسه مورد تقدیر نیز توضیح داد: موسسه«طراحان لباس نقش تن پوش اروند» با مدیریت «مهرداد صیادی سامانی» به عنوان کوشاترین مجموعه فرهنگی، آموزشی، مهارت محوری کسب و کار در حوزه مد و لباس در سطح منطقه آزاد اروند فعالیت می کند.

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد اروند، ادامه داد: این موسسه در سال های گذشته نیز با وجود شرایط کرونا و تعطیلی کسب و کارها توانسته با آموزش و ایجاد زمینه های مناسب، فرصت های شغلی بسیاری را در زمینه مشاغل خانگی به صورت مستقیم وغیر مستقیم فراهم سازد.

برچسب ها: منطقه آزاد
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر