تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

توافق مشروط سازمان لیگ با باشگاه‌ها برای واگذاری تبلیغات محیطی

نشست اعضای کارگروه تبلیغات محیطی لیگ برتر در شرایطی برگزار شد که سازمان لیگ برای واگذاری آن یک شرط ویژه برای باشگاه‌ها گذاشت.

کد خبر: ۱۱۴۳۴۹
۱۸:۳۰ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

توافق مشروط سازمان لیگ با باشگاه‌ها برای واگذاری تبلیغات محیطی

دیدارنیوز - روز گذشته نشست برخی از مدیران باشگاه‌ها به همران مسئولان سازمان لیگ و همچنین مهدی علی نژاد برای واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها برگزار شد.

در این نشست سازمان لیگ کمی از مواضع قبلی خود برای واگذاری تبلیغات محیطی به باشگاه‌ها کوتاه آمد و مقرر شد در صورتی که تضمین‌های لازم از سوی کارگزاری باشگاه‌ها بابت پرداخت ۳۰درصد حق سازمان لیگ جهت درآمدزایی ارائه شود تبلیغات محطیلی به باشگاه‌ها واگذار گردد.

در این نشست که مهدی علی‌نژاد معاون وزیر ورزش و جوانان هم حضور داشت مقرر شد تا ابتدا مراحل ارائه تضمینِ پرداخت توسط باشگاه‌ها ارائه و پس از بررسی اسناد و مدارک در این خصوص جمع بندی نهایی صورت بگیرد.

پیش از این مصطفی آجورلو مدیرعامل باشگاه استقلال خواستار دریافت تبلیغات محیطی لیگ برتر شد و در ادامه باشگاه‌های دیگر لیگ نیز پیگیر این مساله شدند که در نهایت با تشکیل یک کارگروه مقرر شد این موضوع مورد بررسی قرار بگیرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر