تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

پس از حمله نیرو‌های آذربایجان؛ پاشینیان وزیر دفاع را برکنار کرد

نخست وزیر ارمنستان امروز (دوشنبه) گفت که نیرو‌های ارتش جمهوری آذربایجان روز یکشنبه به بخشی از خطوط مرزی مشترک بین دو کشور "تعرض" کردند.

کد خبر: ۱۱۴۳۴۱
۱۵:۲۶ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

پس از حمله نیرو‌های آذربایجان؛ پاشینیان وزیر دفاع را برکنار کرد

دیدارنیوز - به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، وزارت دفاع ارمنستان اعلام کرد که تلاش‌های نیرو‌های مسلح جمهوری آذربایجان را برای حرکت به سمت موضع مرزی در شرق دو کشور خنثی کرده است.

همچنین نیکول پاشینیان، نخست وزیر ارمنستان در نشست شورای امنیت این کشور گفت: از روز یکشنبه، ما چندین دور نشست و گفتگو داشتیم و به این مساله پرداخته‌ایم.

وی افزود: گفتگو‌ها بر مساله تعرض به قلمروی ارمنستان از سوی نیرو‌های ارتش جمهوری آذربایجان به یکی از مناطق مرزی شرقی نزدیک مرز دو کشور معطوف بود.

نخست وزیر ارمنستان همچنین ادامه داد، "آرشاک کاراپتیان"، وزیر دفاع را برکنار کرده و بجای او "سورن پاپیکیان" را که معاون نخست وزیر بود، منصوب کرده است.

در همین حال، شورای امنیت ارمنستان اعلام کرد نیرو‌های جمهوری آذربایجان از خودرو‌های زرهی در زمان ورود به قلمروی ارمنستان استفاده کردند و پس از گفتگو‌های صورت گرفته منطقه را ترک گفتند. این شورا همچنین اعلام کرد: در نتیجه گفتگو‌های صورت گرفته بین دو طرف، تجهیزات نظامی و سربازان ارتش جمهوری آذربایجان که به قلمروی ارمنستان تجاوز کرده بودند، از آنجا خارج شدند.

منبع: ایرنا
برچسب ها: پاشینیان
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر