تیتر امروز

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

شورای نگهبان اساسنامه کمیته ملی المپیک را تایید کرد

هادی طحان سخنگوی شورای نگهبان در توییتر خود در این باره نوشت: "اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای نگهبان، بررسی شد و خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد.

کد خبر: ۱۱۴۳۰۸
۱۲:۲۳ - ۲۴ آبان ۱۴۰۰

شورای نگهبان اساسنامه کمیته ملی المپیک را تایید کرد

دیدارنیوز - بعد از بررسی اساسنامه کمیته ملی المپیک در شورای نگهبان، این اساسنامه مورد تایید قرار گرفت. هادی طحان سخنگوی شورای نگهبان در توییتر خود در این باره نوشت: "اساسنامه کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران در جلسه شورای نگهبان، بررسی شد و خلاف موازین شرع و قانون اساسی شناخته نشد. با آرزوی موفقیت و افتخارآفرینی‌های مکرر ورزشکاران عزیز کشورمان. "

این اساسنامه پیش از این در مجمع عمومی کمیته و همین طور کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) مورد تایید قرار گرفته بود. با توجه به برگزاری انتخابات کمیته در بهمن ماه این اساسنامه ملاک انتخابات قرار می‌گیرد.

دوره ۴ ساله سیدرضا صالحی‌امیری در کمیته ملی المپیک اواخر دی‌ماه به پایان می‌رسد. فرآیند ثبت‌نام انتخابات نیز آذرماه اعلام شده است.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر