تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.

کتاب «آپولو»ی ارتش منتشر شد

سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران کتابی را با عنوان «آپولو» برگرفته از خاطرات چند تن از زندانیان سیاسی ارتش زمان رژیم منحوس شاه منتشر کرد.

کد خبر: ۱۱۴۲۴۹
۱۳:۲۱ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

کتاب «آپولو»ی ارتش منتشر شد

 

دیدارنیوز: به گزارش روابط عمومی سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش،  سرهنگ سید بهزاد میراحمدی معاون انتشارات سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش با اعلام این خبر گفت: در این کتاب در چهار فصل خاطرات چهار نفر از زندانیان سیاسی ارتش که به دلیل مبارزات انقلابی علیه رژیم منحوس شاه دستگیر و زندانی شده بودند، روایت شده است.
وی افزود: راویان خاطرات در این کتاب گوشه‌هایی از نحوه مبارزه انقلابیون ارتش، دستگیری و شکنجه‌های هولناک توسط عوامل ساواک و نیروهای امنیتی طاغوت را بازگو کرده‌اند.
این کتاب توسط ناصر ملایی نوشته و توسط انتشارات «آتشبار» وابسته به سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی ایران منتشر شده است.


منبع: ایرنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر