تیتر امروز

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...
رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست
«دیپلمات»؛ برنامه هفدهم

رحیم‌پور:رابطه با آسیا منهای آمریکا و غرب یک رویاست

«دیپلمات» عنوان برنامه‌ای است از مجموعه رسانه‌ای دیدار که به گفتگو با دیپلمات‌های ایرانی اختصاص دارد. ابراهیم رحیم پور، سفیر سابق ایران در هند، اتریش و ایرلند میهمان هفدهمین برنامه دیپلمات بوده...

مجیدی دو هفته از دیدن مربیان لیگ برتر ممنوع می‌شود

با توجه به محرومیت ساکت الهامی و امیر قلعه‌نویی از نشستن بر روی نیمکت تیم خود، فرهاد مجیدی در دو هفته با این مربیان دبدار نخواهد داشت.

کد خبر: ۱۱۴۲۲۶
۱۲:۱۶ - ۲۳ آبان ۱۴۰۰

مجیدی قلعه نویی و ساکت الهامی را نمی بیند

دیدارنیوز - شرایط سرمربیان تیم‌هایی که در هفته‌های پنجم و ششم رقابت‌های لیگ برتر باید به مصاف استقلال بروند در نوع خود جالب توجه و یکسان است.

آبی‌پوشان پایتخت جمعه هفته جاری در حالی از نساجی میزبانی خواهند کرد که ساکت الهامی با محرومیت مواجه شده و نمی‌تواند مقابل استقلال روی نیمکت بنشیند (البته باید ببینیم کمیته استیناف پیرامون این مسئله ورود خواهد کرد یا خیر).

از طرف دیگر، امیر قلعه نویی هم در حال سپری کردن محکومیت سه ماهه خود است و به این ترتیب وقتی استقلال برای برگزاری جدال هفته ششم راهی سیرجان می‌شود این مربی نیز باید از روی سکو‌ها تیمش را به مصاف آبی‌ها بفرستد.

بنابراین فرهاد مجیدی تا مسابقه هفته هفتم مقابل صنعت نفت آبادان که علیرضا منصوریان را برابر خود می‌بیند عملاً قبل از آغاز بازی سرمربیان حریف را روی نیمکت مقابل نخواهد دید.

اتفاقی که شاید بتواند در کسب پیروزی‌های استقلال و تداوم روند مطلوب نتیجه‌گیری این تیم نقش ارزنده‌ای ایفا کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر