تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

جلسه رای اعتماد به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش روز سه‌شنبه برگزار می‌شود

جلسه بررسی صلاحیت و رای اعتماد به مسعود فیاضی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش روز سه‌شنبه در مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. حسین باغگلی گزینه اول ابراهیم رئیسی نتوانست از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد بگیرد.

کد خبر: ۱۱۴۱۵۲
۱۳:۴۱ - ۲۲ آبان ۱۴۰۰

مسعود فیاضی

دیدارنیوز: مجلس شورای اسلامی این هفته روز‌های یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه جلسات علنی خواهد داشت.

 رأی اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش؛ سه شنبه برنامه و صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش را بررسی و در خصوص رأی اعتماد به آقای مسعود فیاضی تصمیم گیری می‌کند.

مجلس شورای اسلامی همچنین روز (یکشنبه) بررسی طرح دو فوریتی الحاق یک تبصره به قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شورای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران را ادامه خواهد داد. بررسی این طرح در جلسه هفته گذشته مجلس آغاز شده بود.

ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون قضایی و حقوقی در مورد اصلاح موادی از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی که به منظور مقابله با قمار و شرط بندی اختصاص دارد و نیز لایحه اصلاح مبارزه با قاچاق کالا و ارز که از شورای نگهبان برگشت داده شده بود، از دیگر دستور جلسه روز (یکشنبه) هفته جاری مجلس شورای اسلامی است.

در این حال؛ بررسی تقاضای تحقیق و تفحص در مورد رسیدگی به طرح جامع مدیریت شهری و روستایی، بررسی تقاضای تحقیق و تفحص از شرکت شستا و بررسی تحقیق و تفحص از عملکرد شرکت مهندسی آب و فاضلاب در دستور هفتگی مجلس شورای اسلامی قرار دارد.

همچنین بررسی تقاضای دو فوریت در مورد طرح تشکیل آب و فاضلاب روستایی و بررسی تقاضای یک فوریت در مورد طرح حمایت از شرکت‌ها و مؤسسات خلاق و تجاری سازی فناوری‌های نرم نیز دیگر دستور جلسات علنی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری خواهند بود.

منبع: ایلنا
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر