تیتر امروز

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

درباره دربی پرهیاهو؛ سنگی بر گوری!

دربی ۹۷ همان چیزی بود که باید باشد. هیاهوی بسیار برای هیچ. سنگی بر گور فوتبالی که به هیاهو و جنجال تقلیل یافته است. خالی از هر دانش و تدبیر و زیبایی‌ای؛ مثل تقدیر این روز‌های جامعه ایران!
«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی
چهارم دسامبر؛ روزی برای تیزپاترین گربه سان جهان

«فیروز» تنها امید برای نجات یوز ایرانی

تلاش برای نجات یوز ایرانی از انقراض ادامه دارد، اما انگار هر بار به در بسته می‌خورد. بعد از ناکامی بزرگ در پروژه عشق «کوشکی» و «دلبر»، حالا فیروز یک یوز نر ۱۱ ساله تنها امید برای نجات یوز ایرانی...

دستور زاکانی برای درمان معتادان توسط شهرداری تهران

شهردار تهران در سومین پویش «قرار خدمت» به منطقه ۱۶ شهرداری تهران رفت.

کد خبر: ۱۱۴۰۴۴
۱۱:۰۶ - ۲۰ آبان ۱۴۰۰

دستور زاکانی برای درمان معتادان توسط شهرداری تهران

دیدارنیوز - علیرضا زاکانی در سومین هفته از پویش قرار خدمت به منطقه ۱۶ رفت و از پروژه‌های این منطقه بازدید کرد.

وی در ابتدا به طرح زمین مانده مجتمع تجاری، اداری و خدماتی باغ آذری سر زد چراکه این پروژه در مرحله گودبرداری به دلیل پاره‌ای از مشکلات نیمه تمام رها شد.

بعد از آن شهردار تهران در ادامه به آکادمی فرهنگی ورزشی "میثاق" رفت و از نزدیک در جریان روند این آکادمی که توسط خیرین ساخته و اداره می‌شود، قرار گرفت.

زاکانی در مسیر بازدید خود از طرح‌های منطقه ۱۶ به پاتوق تعدادی از معتادان رفت و از نزدیک و رو در رو شنوای مشکلات آن‌ها بود و در ادامه با همراهی "پیرهادی" عضو شورای شهر از مرکز نگهداری کودکان کار یاسر، سامانه ۴ اتوبوسرانی و کارگاه تولید کیف بازدید کرد.

شهردار تهران در ادامه با نخبگان محلی و معتمدین دیدار خواهد داشت و بعد از آن با حضور در مسجدی پای درد دل مردم منطقه ۱۶ خواهد نشست.

علیرضا زاکانی که پای درد دل معتادان متجاهر در پاتوقشان بود، برخی معتادان از زخم باز خود و مشکلاتشان سخن گفتند وخواستار رسیدگی به وضعیت درمانی خود شدند که شهردار تهران پس از بررسی موضوع، دستور اعزام تیم‌های بهداشت و درمان شرکت شهر سالم برای رسیدگی به وضعیت درمانی آن‌ها را صادر کرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر