تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

پرسپولیس در آستانه گشایش بزرگ؟!

در حالی که این روزها بیشتر حواس علاقمندان به فوتبال به حضور تیم ملی در لبنان است و منتظر چهره متفاوت تیم ملی، زیر پوست باشگاه پرسپولیس اتفاقات تازه‌ای در حال رخ دادن است.

کد خبر: ۱۱۴۰۱۷
۱۶:۵۲ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

پرسپولیس در آستانه گشایش بزرگ؟!

 

دیدارنیوز ـ سرویس ورزشی: قهرمان پنج سال اخیر لیگ برتر فوتبال ایران که در ظاهر در چنبره‌ای از مشکلات فنی و مدیریتی گیر افتاده در دو هفته اخیر فصل جاری لیگ نیز تنها یک امتیاز کسب کرده و هواداران پرشمار آن نیز در نگرانی به سر می‌برند. با این اوصاف انگار قرار است به زودی اتفاقات خوبی در این باشگاه به وقوع بپیوندد.

بر اساس پیگیری‌های دیدارنیوز، اولویت نخست این روزهای پرسپولیس که ماجرای تسویه حساب با گابریل کالدرون است به شدت از سوی سرپرست باشگاه دنبال می‌شود. خبر جدید این است که سرانجام تلاش‌های بسیار زیاد مدیریت باشگاه برای رساندن پول به کالدرون نتیجه داده و احتمال تا فردا پنج‌شنبه، پول کالدرون در حسابی که مشخص کرده خواهد نشست تا دستکم این دغدغه بزرگ از بین برود و به زودی پنجره نقل و انتقالات باز شود. اینطور که پیداست همین موضوع به ظاهر ساده با مشقات بسیار به نتیجه رسیده و بالاخره قرار است یکی از پرونده‌های بزرگ باشگاه بسته شود.

نکته دیگر معرفی مدیرعامل جدید باشگاه است که مدتی است به یک روند فرسایشی بدل شده و بسیاری از مشکلات فعلی تیم و باشگاه را ناشی از همین بلاتکلیفی می‌دانند. بعد از معرفی افراد نامداری چون محمد دادکان، حبیب کاشانی و حتی حمید رضا گرشاسبی به عنوان مدیران آتی پرسپولیس، به نظر می‌آید همچنان راهی برای حضور یکی از این سه نفر به کرسی مدیرعاملی باز نشد. حتی نام بردن از ابراهیم شکوری و علی اکبر طاهری برای این سمت پردردسر نیز بیش از یک مانور تبلیغاتی به حساب نیامد.

اما خبرها حاکی از آن است که احتمالا مدیرعامل بعدی پرسپولیس شخص مجید صدری خواهد بود چرا که سرپرست فعلی باشگاه بهتر از همه نام‌هایی که ذکر شد می‌تواند پول به باشگاه بیاورد. در واقع جور کردن برای پرداخت بدهی کالدرون به نوعی آزمونی بود که مجید صدری از آن سربلند بیرون آمده و پیگیری‌ها او برای انجام عملیات بانکی بین ایران و کشور مقصد نیز توانایی‌های دیگر او را نیز نشان داده است.

گفته می‌شود در هفته‌های اخیر البته فعالیت‌هایی از سوی برخی پیش‌کسوتان و مدیران قبلی در راستای بازگرداندن افرادی مشخص به مدیریت باشگاه نیز صورت گرفته که از طریق فضای مجازی و کانال‌های هواداری غیررسمی و زرد به مدیریت کنونی فشارهای زیادی وارد کرده است. اما ظاهرا وزارت ورزش همچنان ر انتخاب افراد سختگیری کرده و فعلا گزینه‌ای بهتر از مجید صدری پیدا نکرده است.

مدیریت باشگاه بی‌صبرانه منتظر نشستن مبلغ بدهی به کالدرون در حساب اوست تا از این فتح بزرگ بتواند راهی برای حل کردن بقیه مشکلات جاری باشگاه بجوید. شاید کلید گشایش قفل‌های بعدی، همین ماجرای پرداخت پول کالدرون باشد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر