تیتر امروز

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

ابراهیم رئیسی و مشکل کسری بودجه

رئیس‌جمهور از عدم استقراض از بانک مرکزی گفت. ادعایی که با واکنش‌های زیادی روبه‌رو شد، اما در نهایت رئیس‌جمهور نگفت بدون استفاده از منابع بانک مرکزی مشکل کسری بودجه را چگونه حل کرده است.
با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با خودت چه کردی آقای طارمی؟

با ادامه پیدا کردن روند ناکامی مهدی طارمی در باشگاه پورتو و رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به نظر می‌آید او نیاز مبرم به کمک از داخل ایران داشته باشد.

امنیت و اقتدار خوبی در کشور و جهان داریم

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه باید به این موضوع توجه داشته باشیم امنیت و اقتدار خوبی در کشور و جهان داریم ، گفت: نباید به واسطه یک سری مسائلی که حل شدنی است و مسئولان وظیفه دارند آنها را حل کنند، شیرینی و حلاوت این امنیت را از دست بدهیم

کد خبر: ۱۱۴۰۰۱
۱۵:۰۱ - ۱۹ آبان ۱۴۰۰

 

امنیت و اقتدار خوبی در کشور و جهان داریم

دیدارنیوز خوزستان: سردار "حسین اشتری" در جلسه جمع بندی نهایی نتایج بازرسی و نظارت ستادی از فرماندهی انتظامی استان خوزستان اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در سال ها و ماه های اخیر خصوصا تجمعاتی که به واسطه کمبودهایی که در ماه های گذشته در استان وجود داشت با مدیریت خوبی که برای جلوگیری از گسترش دامنه اعتراضات صورت گرفت، قابل تقدیر است.

وی افزود: بحمدالله با هوشیاری مردم عزیز و حضور در صحنه نیروی انتظامی که با خویشتن داری، سعه صدر، اقتدار، هوشمندی و مردم داری همراه بود این اتفاقات به سرانجام مثبتی رسید.

فرمانده ناجا تصریح کرد: ما باید این توجه را داشته باشیم که دشمنان ما که در راس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی هستند مترصدند که از هر طریقی ضربه بزنند و اهداف خودشان را در کشور پیاده کنند و این ثبات، امنیت و آرامشی که مردم دارند را به هم بزنند.

این مقام ارشد انتظامی عنوان داشت: البته این که مشکلات و کمبود هایی هست و مردم به دلیل مشکلات اقتصادی تحت فشار هستند جای خود دارد و همه باید کمک کنند و مسئولان نیز باید در میدان حاضرباشند و برای رفع این معضلات اهتمام ویژه داشته باشند.

سردار اشتری با بیان اینکه باید به این موضوع توجه داشته باشیم  امنیت و اقتدار خوبی در کشور و دنیا داریم ، گفت: نباید به واسطه یک سری مسائلی که حل شدنی است و مسئولان وظیفه دارند آنها را حل کنند، شیرینی و حلاوت این امنیت را از دست بدهیم.

وی افزود: دشمن مترصد ضربه زدن به ماست باید هوشیارباشیم و آمادگی داشته باشیم که در مقابل اتفاقاتی که رخ می دهد با اشراف و تسلط اطلاعاتی  که در سازمان بزرگ نیروی انتظامی است، نگذاریم اتفاقی بیفتد.

فرمانده ناجا با بیان اینکه پیامی که فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) به مناسبت هفته نیروی انتظامی صادر فرمودند باعث دلگرمی همه ما شد، بیان داشت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند که نیروی انتظامی یکی از ستون‌های استوار امنیت در کشور است این نقش ارزشمند در سال های اخیر برجستگی بیشتری یافته که یکی از برجستگی های آن اتفاقاتی است که در استان خوزستان افتاده و نیروی انتظامی، فرمانده انتظامی استان و همه همکاران توانستند آن را مدیریت کنند.

این مقام عالی انتظامی در ادامه به بخش دیگری از فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص خدمتگزاری به مردم که فرمودند: "همه باید تلاش کنند که سطح خدمتگزاری ارتقاء پیدا کند و با کارکرد خود قدر نیروی انتظامی را در چشم عموم مردم ارتقاء بخشند" اشاره کرد و گفت: بخش عمده نیروی انتظامی در مرزها، کلانتری‌ها، راهنمایی و رانندگی، پلیس آگاهی و... در حال خدمت به مردم هستند و بایستی این خدمات ارتقاء یابد.

سردار اشتری به شرف‌یابی خود به محضر فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) اشاره کرد و افزود: حضرت آقا در خصوص کلانتری‌ها تاکید داشتند هیچ جایی همانند کلانتری‌ها با مردم ارتباط ندارند باید کلانتری های ما بتوانند به مراجعه کنندگان خدمات ارائه دهند و ماموریت‌ها را به نحو احسن به انجام برسانند.

فرمانده ناجا تأکید کرد: فرماندهان، معاونان و روسای پلیس پیشگیری توجه و تمرکز ویژه‌ای به کلانتری ها داشته باشند تا ان‌شاء الله رضایت فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) که همیشه مورد لطف ایشان بودیم، ارتقاء پیدا کند و این مهم است که معظم له را از عملکرد خودمان خوشنود و دلشاد کنیم چرا که رضایت ایشان رضایت امام زمان (عج) و خداوند متعال است.

سردار اشتری در خصوص برخورد با سرقت ها اظهار داشت: آنچه مسلم است باید از وقوع سرقت های به عنف، مسلحانه و خشن پیشگیری کنیم و خوشبختانه دستگاه قضائی نیز اشد مجازات را برای مجرمان در نظر می گیرد.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر