تیتر امروز

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!
توصیه مردانی به مردم:

اومیکرون احتمالا واکسن‌گریز است؛ اما واکسن بزنید!

اومیکرون لرزه بر اندام جهان انداخته است. همه از بازگشت موج‌های مرگ و قرنطینه‌های طولانی هراسان هستند، در این شرایط توصیه مسعود مردانی ویروس شناس و متخصص بیماری‌های عفونی به مردم باز هم واکسن...
آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل؛ صدراعظم دنیای آزاد

آنگلا مرکل به مدت ۱۶ سال صدراعظم آلمان بود؛ وی جزء معدود سیاستمدارانی است که هر چه بیشتر بر مسند صدارت بود بر میزان محبوبیتش افزوده شد. تصور آلمان بدون مرکل مانند پاریس بدون برج ایفل است.

۴ بازیکن تیم ملی آلمان به قرنطینه رفتند

بعد از ابتلای زوله به کرونا و کوچ او به قرنطینه، 4 بازیکن تیم ملی آلمان نیز با مثبت شدن تست کرونا، باید به قرنطینه بروند.

کد خبر: ۱۱۳۹۱۳
۱۵:۲۹ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

به قرنطینه رفتن بازیکنان تیم ملی آلمان

دیدارنیوز - به نقل از بیلد، صبح امروز اعلام شد که بعد از انجام تست‌های کرونا در اردوی تیم ملی آلمان، نتیجه تست کرونای نیکولاس زوله مثبت بوده است و به همین خاطر این بازیکن از اردوی تیم ملی جدا شده تا به قرنطینه برود.

بعد از این اتفاق سران تیم ملی آلمان تمهیدات احتیاطی سفت و سختی را در اردوی مانشافت ایجاد کردند و علاوه بر تعطیل کردن تمرینات صبح امروز تیم ملی، ۴ بازیکن دیگری که در ارتباط نزدیک با زوله بودند را به قرنطینه فرستادند. بنا به ادعای بیلد، جمال موسیالا، سرژ گنابری، یوسوا کیمیش و کریم آدیمی این ۴ بازیکن هستند که همگی به قرنطینه فرستاده شده اند.

در بیانیه فدراسیون فوتبال آلمان در این باره آمده است: بنا بر دستور العمل‌های وزارت بهداشت، ۴ بازیکن دیگری که در رده بندی یک ارتباط با فرد کرونایی بودند، با وجود تست منفی باید قرنطینه شوند.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر