تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

توصیه ماتئوس به هالند: به بایرن مونیخ نرو!

لوتار ماتئوس یکی از اسطوره‌های فوتبال ملی آلمان در توصیه‌ای به هالند مهاجم دورتموند اعلام کرد در زمان حضور لواندوفسکی به بایرن نیاید.

کد خبر: ۱۱۳۹۰۲
۱۴:۳۸ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

توصیه ماتئوس به هالند: به بایرن مونیخ نرو!

دیدارنیوز - درخشش هالند در ماه‌های اخیر باعث شده که بسیاری از فوتبال‌دوستان و کارشناسان به تمجید از عملکرد این بازیکن بپردازند و ماتئوس نیز یکی از کسانی است که او را جز بهترین بازیکنان حال حاضر دنیا می‌داند.

بسیاری از باشگاه‌های تراز اول فوتبال دنیا در حال حاضر شرایط این بازیکن نروژی را زیر نظر دارند که بایرن مونیخ هم جز آنهاست، اما ماتئوس معتقد است که کارآیی هالند در رئال مادرید بهتر خواهد بود و او نباید همزمان با حضور روبرت لواندوفسکی به آلیانس آرنا بیاید.

این ستاره سابق تیم ملی آلمان به روزنامه اسپانیایی مارکا گفت: «شاید هالند پس از جدایی لواندوفسکی از بایرن به این تیم بیاید، اما نباید همزمان با او در بایرن بازی کند. هالند می‌تواند در رئال مادرید و در کنار کیلیان امباپه موفق‌تر باشد.»

سال‌هاست که نام رئال مادرید در کنار نام امباپه شنیده می‌شود و آن‌ها در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیشنهادی هنگفت نیز برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن ارائه کردند، اما این پیشنهاد از سوی باشگاه فرانسوی رد شد.

این در حالی است که قرارداد امباپه در پایان فصل جاری با پی اس جی به اتمام می‌رسد و او می‌تواند به عنوان بازیکن آزاد از این تیم جدا شده و به رئال مادرید ملحق شود.

همین موضوع باعث شده که بسیاری از کارشناسان و فوتبال‌دوستان باور داشته باشند که مدیران رئال مادرید قصد دارند بخشی از مبلغی که برای خرید امباپه در نظر گرفته بودند را برای جذب هالند هزینه کنند تا بار دیگر تیمی کهکشانی را در سانتیاگو برنابئو شکل دهند.

منبع: ورزش 3
برچسب ها: هالند
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر