تیتر امروز

پایان کاپیتانان!
شباهت‌ها و تفاوت‌های وریا و سید جلال

پایان کاپیتانان!

با توجه به اتفاقات اخیر در پیرامون دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، به نظر می‌آید در بیست و دومین دوره لیگ برتر کاپیتان‌های قرمز و آبی یعنی سید جلال حسینی و وریا غفوری را نخواهیم دید.
باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند
لحظه به لحظه با مذاکرات هسته‌ای در دوحه

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند

باقری کنی و رابرت مالی وارد قطر شدند و دور جدید مذاکرات هسته‌ای ایران و غرب وارد فاز عملیاتی تازه‌ای خواهد شد. دیدارنیوز به صورت برخط، مذاکرات مذکور را گزارش می‌کند.
پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟
آخر تیرماه منتظر شفاف‌سازی سرخابی باشید

پرسپولیس و استقلال، پولدار یا بی‌پول؟

ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بورس حداقل این پیامد را داشت که این باشگاه‌ها باید گزارشی از عملکرد مالی خودشان را به  صورت شفاف به سازمان بورس ارائه دهند تا در معرض دید همگان قرار بگیرد.

وینگر پرسپولیس پیشنهاد فرهاد برای رفتن به استقلال را رد کرد!

رضا دهقانی وینگر پرسپولیس که روز گذشته بعد از فسخ با پرسپولیس به تراکتور رفت، با فرهاد مجیدی برای انتقال به استقلال صحبت کرده بود.

کد خبر: ۱۱۳۸۹۶
۱۳:۴۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

رد پیشنهاد استقلال توسط وینگر پرسپولیس

دیدارنیوز - بالاخره پس از کش و قوس‌های فراوان، رضا دهقانی وینگر جوان پرسپولیس توانست تأیید فسخ قرارداد خودش با این تیم را بگیرد.

رضا دهقانی که تابستان امسال از نساجی به پرسپولیس پیوست، یکشنبه شب گذشته در آخرین ساعات فصل نقل و انتقال قرارداد خود را با این باشگاه در سامانه سازمان لیگ فسخ کرد.

البته اقدام این بازیکن تا عصر دوشنبه مورد تایید سازمان لیگ قرار نگرفته بود، اما پس از بررسی مستندات، فسخ قراردادش تایید و نام این بازیکن هم بین نفراتی که قرارداد خود را فسخ کرده اند درج شد تا دهقانی برای انتقال به باشگاه دیگر مشکلی نداشته باشد.


دهقانی در زمان حضورش در پرسپولیس فقط یک بار به عنوان بازیکن تعویضی و در دیدار با آلومینیوم اراک به زمین رفت.

اما شاید نکته جالب که ندانید پیشنهاد جالب تیم رقیب بوده باشد. شنیدیم فرهاد مجیدی که علاقه زیادی به سبک بازی رضا دهقانی دارد و در نقل و انتقالات تابستانی هم خواهان این بازیکن شده بود با او تماس گرفت و پیشنهاد داد پیراهن آبی استقلال را بپوشد.

اما رضا دهقانی ضمن تشکر از سرمربی استقلال عذرخواهی کرد و تصمیم گرفت به جای پوشیدن پیراهن آبی و قرار گرفتن روبروی هواداران پرسپولیس به تراکتور تبریز برود که حساسیت کمتری دارد.

همچنین این وینگر جوان رابطه بسیار مطلوب و دوستانه‌ای با یحیی گل محمدی دارد و برهمین اساس با مشورت سرمربی پرسپولیس چنین تصمیمی گرفت.

برچسب ها: پرسپولیس
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی