تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

نصیرزاده: قرار نیست مدیرعامل تراکتورم شوم

عضو هیات مدیره باشگاه تراکتور توضیحاتی درباره نقل و انتقالات این تیم و مدیرعامل این باشگاه ارائه داد.

کد خبر: ۱۱۳۸۹۲
۱۳:۲۰ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

نظر نصیرزاده درباره تراکتور

دیدارنیوز - هوشنگ نصیرزاده درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم تراکتور گفت:همچنان نمی‌خواهیم اسم این مربی را اعلام کنیم، اما قراردادش را ارسال کرده‌ایم و در صورت جواب مثبت دادن، امروز یا فردا نام وی را اعلام خواهیم کرد.

نصیرزاده در مورد اینکه از خودش به عنوان گزینه مدیرعاملی باشگاه تراکتور و جانشین جمشید نظمی یاد می‌شود، پاسخ داد:اصلا چنین صحبتی نیست. هیات مدیره تراکتور ترجیح می‌دهد با نظمی صحبت کرده و وی را به تیم بازگرداند. قرار نیست من مدیرعامل این باشگاه شوم.

عضو هیات مدیره تراکتور در خصوص اینکه شنیده می‌شود سرج لوکو بازیکن کامرونی مدنظر این باشگاه نتوانسته تاییدیه لازم ایفمارک را به دست آورد، گفت:وی در ایفمارک تست پزشکی داد که شبهاتی به وضعیت این بازیکن مطرح شد. قرار است آزمایش‌های تکمیلی را در تبریز بگذراند. اگر در این آزمایش‌ها تایید شد، با لوکو قرارداد می‌بندیم در غیر این صورت قراردادی امضاء نمی‌شود. ایفمارک تائید وضعیت وی را به آزمایش‌های تکمیلی موکول کرده است.

منبع: طرفداری
برچسب ها: تراکتور
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر