تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

دیدار مدیرعامل بانک تجارت با مدیران پتروشیمی شیمی بافت

مدیرعامل بانک تجارت با حضور در پتروشیمی شیمی بافت، با سرپرست و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کرد.

کد خبر: ۱۱۳۸۷۸
۱۲:۱۰ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

دیدار مدیرعامل بانک تجارت با مدیران پتروشیمی شیمی بافت

دیدارنیوز خوزستان:در این جلسه شهنی سرپرست شرکت ضمن خوش آمدگویی با تاکید برتجربیات ارزشمند بانک تجارت در ارائه خدمات ارزی و ریالی و گشایش اعتبارات اسنادی به شرکت‌های پتروشیمی، اظهار داشت: استفاده و به‌کارگیری از توان و ظرفیت فنی و تخصصی مجموعه بانک تجارت می تواند این شرکت را در گسترش پروژه‌های توسعه ای آتی خود یاری کند.

 

 اخلاقی مدیرعامل بانک تجارت نیز با اشاره به جایگاه بانک تجارت در حمایت از صنعت پتروشیمی کشور، تاکید کرد: تجربه سال‌ها خدمت‌رسانی به فعالان عرصه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی، بانک تجارت را به بانک متخصص در این حوزه تبدیل کرده است و ما وظیفه خود می‌دانیم که در اجرای طرح‌های توسعه محور، همچون مشاوری امین و پشتیبان توانمند در کنار این صنعت حضور داشته باشیم.


صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر