تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

انتقال نخل‌های خوزستان به کشورهای حاشیه خلیج فارس صحت ندارد

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان رد صادرات نخل از خوزستان به کشورهای دیگر، گفت: ویدئو منتشر شده در فضای مجازی در هیچ حالتی مربوط به استان خوزستان نیست.

کد خبر: ۱۱۳۸۷۰
۱۱:۴۵ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

 

انتقال نخل‌های خوزستان به کشورهای حاشیه خلیج فارس صحت ندارد

دیدارنیوز خوزستان:چند روز گذشته کلیپی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که نشان می‌داد چند نفر نخل‌ به واسطه تریلی در حال انتقال هستند.
برخی کاربران فضای مجازی می‌گویند: با توجه به مشکل کم‌آبی و خشکسالی که بر روی  نخیلات  و محصولات  آن‌ها تاثیر گذاشته است کشاورزان برای جلوگیری از خسارت‌هایی که متوجه محصول می‌شود اقدام به صادرات نخل‌های خود به کشورهای حاشیه خلیج فارس کرده‌اند.

تورج نوروزی معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با رد صادرات نخل از خوزستان به کشورهای دیگر، اظهار کرد: ویدئو  منتشر شده در فضای مجازی در هیچ حالتی مربوط به استان خوزستان نیست.

وی افزود: با توجه به پیگیری که از شهرهای خرما‌خیز استان به ویژه شهرهای خرمشهر، آبادان و شادگان انجام شد مشخص شد هیچ گونه قطع، فروش و صادرات درخت خرما در استان ما رخ نداده است.

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: ممکن است در اثر کم آبی و خشکسالی صدماتی به باغات و مزارع ما وارد شده است و نگرانی‌های به وجود آمده است اما کشاورزان قطعاً درختان چندساله خود در نمی‌آورند که صادر کنند.

نوروزی با اشاره به مسائل کم‌آبی و خشکسالی که نخیلات استان با آن مواجه هستند، بیان کرد: ویدئو منتشر شده منتسب به استان نبوده و صادرات نخلی صورت نگرفته است.


منبع: فارس
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر