تیتر امروز

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!
شمارش معکوس مذاکرات وین (۵)

۲ روز تا وین؛ پینگ پنگ دیپلمات‌ها!

۸ آذر سرآغاز شروع مذاکرات وین با حضور نمایندگان دولت سیزدهم ایران است. اقتصاد ایران چشم انتظار نتیجه مذاکرات برجامی است. با روزشمار مذاکرات وین که ۲ روز دیگر انجام می‌شود با دیدار همراه باشید.
روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

روسیاهی مدیران در جمعه سیاه اصفهان

دیروز اصفهان صحنه‌های بسیار تلخ و تکان‌دهنده‌ای را تجربه کرد. رسول شکوهی که از ابتدای تجمعات آب در اصفهان این موضوع را پیگیری کرده نگاهی انداخته است به عوامل و ریشه‌های این رخداد تلخ...

فرهاد مجیدی حسینی را نیمکت‌نشین می‌کند

با توجه به اینکه سیدحسین حسینی در بازی با فجر سپاسی گل خورد، فرهاد مجیدی به دنبال تغییر حسینی و جایگزینی مظاهری به جای اوست.

کد خبر: ۱۱۳۸۴۵
۱۰:۰۱ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

نیمکت نشینی حسینی در استقلال

دیدارنیوز - سیدحسین حسینی معمولا گل‌های عجیب زیاد میخورد و در شیراز هم با وجود جایگیری بد مدافعان استقلال، خیلی‌ها عقیده داشتند این دروازه بان می‌توانست واکنش بهتری داشته باشد، اما در این مورد شنیدیم از بازی بعدی آبی‌ها در لیگ رشید مظاهری درون دروازه تیم قرار خواهد گرفت و حتی علیرضا رضایی دروازه بان جوان استقلال هم شانس دارد.

چند روز قبل صحبت از جدایی رشید از استقلال مطرح بود، اما او دوست نداشت به فولاد برود و به پیشنهاد این تیم نه گفت آن هم در حالی که به نظر می‌رسید استقلالی‌ها بدشان نمی‌آمد او جدا شود.

تیم استقلال امسال سه دروازه بان دارد و با توجه به تعریف و تمجید‌های سرمربی استقلال از رضایی هیچ بعید نیست که او هم شانس بازی پیدا کند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر