تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

کنعانی‌زادگان جواب کری ارسلان مطهری را نداد

ارسلان مطهری در مصاحبه‌ای بار دیگر برای پرسپولیسی‌ها کری خوانده که کنعانی‌زادگان مدافع فصل گذشته پرسپولیس قصد داشت جواب بدهد که به یک علت حواب او را نداد.

کد خبر: ۱۱۳۸۲۸
۰۸:۴۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

کری خوانی مطهری برای کنعانی زادگان

دیدارنیوز - ارسلان مطهری مهاجم استقلال مصاحبه مفصلی با یکی از خبرگزاری‌ها انجام داد و صحبت‌هایی نیز درخصوص کنعانی زادگان کرد. با این وجود محمد حسین کنعانی زادگان ترجیح داد جوابی به کُری خوانی و صحبت‌های مهاجم استقلال ندهد.

شنیدیم ماجرا به توصیه جدید یکی از مربیان تیم ملی به محمد حسین کنعانی زادگان برمی گردد. این مربی به عنوان بزرگتر به مدافع ملی پوش کشورمان توصیه کرده است به عنوان کسی که پیراهن تیم ملی را می‌پوشد از کُری خوانی یا درگیری لفظی و رسانه‌ای با بازیکنان استقلال به ویژه ارسلان مطهری پرهیز کند.

کنعانی زادگان نیز تصمیم گرفته است به عنوان یک بازیکن ملی پوش دیگر جواب ارسلان مطهری یا سایر بازیکنان استقلال را ندهد.

ارسلان مطهری گفته بود: من هم می‌توانم در چشم او نگاه کنم، اما وقتی به استقلال و هوادارانش بی‌احترامی شود، به سادگی از آن نمی‌گذرم. اگر کُری خواندم، فوتبالی بود نه توهین!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر