تیتر امروز

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

آلودگی آب سد ماملو جدی است؛ کسی تکذیب نکرد!

شرکت عمران پردیس به عنوان متولی ساخت تصفیه‌خانه شماره ۲ فاضلاب پردیس مدعی است که فقط ۱۰ درصد از فاضلاب مسکن مهر به سد ماملو می‌ریزد، اما مسئولان محیط زیست می‌گویند که نیمی از فاضلاب پردیس وارد...
توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری
از سعدآباد تا توپکاپی (۳۸) + فایل صوتی

توریسم سلامت در ترکیه؛ از شفاخانه‌های امپراتوری تا بیمارستان‌های جمهوری

توریسم سلامت هم در ترکیه مانند همه شاخه‌های توریسم و البته کل اقتصاد این کشور رشدید سریع و تحسین برانگیز داشته است. رشدی که هم ریشه در سنت تاریخی دارد هم در برنامه‌ریزی جدی و مدرن!

کنعانی‌زادگان جواب کری ارسلان مطهری را نداد

ارسلان مطهری در مصاحبه‌ای بار دیگر برای پرسپولیسی‌ها کری خوانده که کنعانی‌زادگان مدافع فصل گذشته پرسپولیس قصد داشت جواب بدهد که به یک علت حواب او را نداد.

کد خبر: ۱۱۳۸۲۸
۰۸:۴۷ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

کری خوانی مطهری برای کنعانی زادگان

دیدارنیوز - ارسلان مطهری مهاجم استقلال مصاحبه مفصلی با یکی از خبرگزاری‌ها انجام داد و صحبت‌هایی نیز درخصوص کنعانی زادگان کرد. با این وجود محمد حسین کنعانی زادگان ترجیح داد جوابی به کُری خوانی و صحبت‌های مهاجم استقلال ندهد.

شنیدیم ماجرا به توصیه جدید یکی از مربیان تیم ملی به محمد حسین کنعانی زادگان برمی گردد. این مربی به عنوان بزرگتر به مدافع ملی پوش کشورمان توصیه کرده است به عنوان کسی که پیراهن تیم ملی را می‌پوشد از کُری خوانی یا درگیری لفظی و رسانه‌ای با بازیکنان استقلال به ویژه ارسلان مطهری پرهیز کند.

کنعانی زادگان نیز تصمیم گرفته است به عنوان یک بازیکن ملی پوش دیگر جواب ارسلان مطهری یا سایر بازیکنان استقلال را ندهد.

ارسلان مطهری گفته بود: من هم می‌توانم در چشم او نگاه کنم، اما وقتی به استقلال و هوادارانش بی‌احترامی شود، به سادگی از آن نمی‌گذرم. اگر کُری خواندم، فوتبالی بود نه توهین!

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر