تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خوزستان: محرومیت در فضای مجازی نیز مشاهده می شود

مسئول سازمان فضای مجازی خوزستان گفت: محرومیت در فضای مجازی بیشتر از فضای واقعی است اما تنها محرومیت ها در فضای واقعی به چشم مسئولان می آید

کد خبر: ۱۱۳۸۲۶
۰۱:۴۳ - ۱۸ آبان ۱۴۰۰

 

 

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خوزستان: محرومیت در فضای مجازی نیز مشاهده می شوددیدارنیوز خوزستان:یونس سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار دیدار نیوز اظهارکرد: رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج به صورت همزمان با سراسر کشور از ۱۲ آبان لغایت ۱۴ آبان با سه موضوع پویانمایی، اپلیکیشن و بازی موبایل برگزار شد.

مسئول سازمان فضای مجازی بسیج خوزستان با بیان اینکه زمان ابلاغ رویداد تا برگزاری مراسم بسیار کوتاه بود، تصریح کرد: ابلاغ برگزاری رویداد سوم آبان ماه بود و با توجه به بیماری کرونا، تمام توان و تلاش خود را به کار گرفتیم تا به بهترین شکل ممکن، نماد مطلوبی برای استان در جشنواره باشیم.

وی ادامه داد: ۲۸ تیم از سراسر استان در این رویداد ثبت نام کردند که با توجه به دستورالعمل ابلاغ شده، ۱۲ تیم رای نهایی را کسب و در مرحله استانی و مقدماتی، شرکت کردند.

وی برگزاری دوره اصلی این رویداد را ۲۷ لغایت ۲۸ آبان ماه در تهران دانست و بیان کرد: در رقابت های این رویداد، از نفرات نخست و دوم استانی به ترتیب با ۶ میلیون تومان و چهار میلیون تومان تقدیر شد و علاوه بر آن تیم‌های اول به جشنواره ملی راه پیدا کردند

سلیمانی با عنوان اینکه یکی از اهداف برگزاری این رویداد نگاه ویژه به فضای مجازی و توجه به عزت نفس فعالان فضای مجازی و رسانه است و ابراز کرد: سعی داشتیم با برگزاری چنین گردهمایی های سطح عزت نفس فعالان فضای مجازی را افزایش دهیم که سعی بر ادامه این رویدادها در آینده خواهیم داشت.

وی تاکید کرد : معتقدیم همانطور که در استان خوزستان منابع طبیعی و ملی به وفور پیدا می‌شود، استعدادهای فنی و مهندسی هم قطعاً به وفور وجود دارد، بنابراین برگزاری چنین رویدادهایی به کشف استعداد‌ها ختم می شود که از دیگر اهداف ما در این رویداد بود.

وی تولید اپلیکیشن‌ها به ویژه بازی‌های موبایل را یکی از چالش های بزرگ جامعه رسانه و فضای مجازی عنوان کرد و گفت: ۹۰ درصد بازی‌های رایانه‌ای توسط کشورهای دیگر طراحی شده که با ارزش های نظام جمهوری اسلامی همخوانی ندارد و این مهم خانواده ها و بویژه قشر کودک و نوجوان را دچار سردرگمی کرده و برای آن‌ها نیز مشکلاتی ایجاد کرده است.

وی ابراز امیدواری کرد: برگزاری چنین رویدادهایی مقدمه ای برای گامی بلند در عرصه تولید بازی ها و اپلیکیشن های بومی و ایرانی باشد.

سلیمانی اضافه کرد: ما در فضای مجازی دچار محرومیت هایی هستیم که به شدت از فضای واقعی بیشتر است و متاسفانه تنها محرومیت ها در فضای واقعی به چشم مسئولان می آید درحالی که مسئولین و لشکر گروه های جهادی نیز باید در فضای مجازی راه اندازی شود و با ایده های کارشناسی شده محرومیت و عدم آگاهی که در جامعه وجود دارد را ریشه کن کنند.

صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر