تیتر امروز

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!
آلودگی هوا و قانون هوای پاک

۲۳ دستگاه اجرایی که مسئول جان مردم تهرانند!

آلودگی هوا مشکل دیرینه تهران است. مشکلی که حالا به سایر شهر‌های ایران هم تسری یافته است. این معضل بزرگ تهران، اما محصول عمل نکردن ۲۳ دستگاه اجرایی به قانون هوای پاک است.
مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!
از میانه آتش (۱۳)

مقتدی صدر؛ شاه شطرنج بی‌قاعده سیاست در عراق!

امروز و با اعلام نتایج نهایی انتخابات پارلمانی عراق روشن شد که علی رغم همه اعتراض‌ها مقتدی صدر برنده این انتخابات است. سیاستمدار مرموزی که سالهاست با چرخش‌های مداوم به سیاست ورزی مشغول است!

آجورلو: به من گفتند سرمربی را عوض کن گفتم چای‌ات را خوردی برو

مدیرعامل استقلال در برنامه تجلیل از پیشکسوتان باشگاه استقلال اعلام کرد می‌خواهم کار اقتصادی کنم و چه کسی بهتر از شما؟ آن فرد متکبر به من گفت با ۱۰۰ میلیارد عزت باشگاه را می‌خرد. او گفت سرمربی را عوض کن. به او گفتم چایی ات را خوردی برو!

کد خبر: ۱۱۳۸۱۰
۱۴:۴۵ - ۱۷ آبان ۱۴۰۰

آجورلو درباره سرمربی استقلال

دیدارنیوز - مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال در جمع پیشکوستان صحبت‌هایی درباره حمایت از کادر فنی فعلی، کارگزار استقلال و ... انجام داد.

گزیده صحبت‌های آجورلو را می‌خوانید:

از اینکه این همه جنتلمن در اینجا می‌بینم خوشحالم. از دیدن خانواده پیشکسوتان فقید باشگاه هم خیلی خوشحالم. من امیدوارم نوکری شما و هواداران را باشگاه را بکنم. نیامدم حرف بزنم. آمده‌ام تا کار کنم و مشکلات را حل کنم. این باشگاه آنقدر ثروتمند است و بزرگ است که بتواند تولید ثروت کند. یک آقایی آمده بود و می‌گفت پول می‌آورم و باید بالای سر پولم هم باشم. به او گفتم نیازی به تو نداریم. باشگاه استقلال ثروتمند است. کار فنی صفر تا صدش در اختیار فرهاد مجیدی است و ان‌شاءالله به او اعتماد کنیم و قهرمانی در لیگ و ستاره سوم را به دست آوریم.

او اضافه کرد:ما امروز یک تصمیم داریم. اول اینکه با هم به هیچ وجه دعوا نداشته باشیم و رفیق باشیم. اختلاف طبیعی است. اگر امروز سکان کادرفنی را به فرهاد مجیدی داده‌ایم، یک صدا حمایت کنیم. منتقد بودن ایرادی ندارد. برای قهرمانی شما بزرگان را جمع کرده‌ام تا بگویم به حمایت شما نیاز داریم و نکند حریف از اختلافات ما سواستفاده کند. ما حقمان است که مدبرانه و همگام از تیم فنی خود حمایت کنیم و نقطه نظرات فنی را در خفا بگوییم.

مدیرعامل استقلال افزود: برای استقلال بد است که در فضای مجازی درباره برخی پیشکسوتان صدایی در بیاید. آقای نامداری دوست خوب من، از او خواستم که یک زمین خوب پیدا کند و ۲۰۰ واحد برای پیشکسوتان بسازد. آن‌هایی که خانه دارند، برای فرزندانشان باشد و آن‌هایی که ندارند، برای خودشان باشد. نباید کسی این صدا را بشنود که فردی که افتخاراتی را کسب کرده، مشکلات دارد.

آجورلو بدون این که اشاره‌ای به نام‌های وب کند، موضوعی را تعریف کرد که می‌تواند مربوط به کارگزار قبلی استقلال باشد، مدیرعامل استقلال گفت:می‌خواهم کار اقتصادی کنم و چه کسی بهتر از شما؟ آن فرد متکبر به من گفت با ۱۰۰ میلیارد عزت باشگاه را می‌خرد. او گفت سرمربی را عوض کن. به او گفتم چایی ات را خوردی برو!

آجورلو در پایان افزود: یک تعاونی تشکیل دهید. خانه تان را از نامداری بگیرید و کار اقتصادی‌تان را هم با عبدیان انجام دهید، چون با او حرف زده‌ام. ما فرصت‌های بزرگ درآمدی در حوزه پوشاک داریم. از پیشکسوتان وحدت رویه و کلام می‌خواهم. برای قهرمانی استقلال به وحدت رویه و کلام شما نیاز دارم. ان‌شاءالله مدیرعامل بعدی استقلال از شما پیشکسوتان باشد.

منبع: طرفداری
صفحات داخلی دیباچه
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
نظر:
بنر شرکت هفت الماس صفحات خبر
رپورتاژ تریبون صفحه داخلی
شهرداری اهواز صفحه داخلی
تبلیغ دیباچه صفحات خبر